reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Expertiáda s Asbisem: vyhodnocení

, , soutěž
Expertiáda s Asbisem: vyhodnocení
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (vědomostní soutěže o ceny) se společností Asbis o komponenty platformy AMD Dragon. Zúčastnit se mohli díky společným registracím čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz.
Expertiáda s Asbisem: vyhodnocení
UPDATE 13.3.2009: Expertiáda s Asbisem je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti (tedy 8, 9 nebo 10). Šanci vyhrát měli opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).


- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -

Expertiády se celkem zúčastnilo 3313 čtenářů, z nichž jich do slosování postoupilo 2341 (což byli ti, kteří měli více jak 7 správných odpovědí z celkového počtu 10). Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, přičemž se pořadí účastníků se stejným počtem bodů dále řadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a následně jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel na Random.org (vybírá náhodná čísla na základě atmosferického šumu).

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl vyplněnou adresu (což je jedna z podmínek pro možnost získání výhry), přeskočilo se k dalšímu číslu (ověřování přítomnosti potřebných kontaktních údajů provádí člověk, nikoli program). Úplnost údajů ve svém profilu si můžete zkontrolovat tak, že jako přihlášený kliknete na odkaz "Změnit profil" v boxíku "Přihlášení" v horní části pravého sloupce.


Vygenerovaná čísla odpovídala následujícím účastníkům:

1. cenu získává: Ján Pospěch z Frýdku-Místku (10 bodů)
2. cenu získává: Stanislav Vrábek z Dolního Třebonína (9 bodů)

Výhercům gratulujeme!


Současně se zveřejněním této zprávy byl výhercům zaslán informativní e-mail z mé strany a pokud budou na tento e-mail reagovat, budou jim v nadcházejících dnech ceny od nás zaslány pomocí přepravní služby DPD. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.

Příležitostí jak něco vyhrát je více, jelikož Expertiády pořádáme i na našich magazínech TVFreak.cz a Digimanie.cz, které tím pádem rovněž doporučujeme pravidelně sledovat.Máme tu pro vás další soutěž, tentokrát se společností Asbis.Ceny budou následující:

1. cena: platforma Dragon sestávající z těchto komponent:
  • základní deska Asus M4A79 Deluxe AM2+/5.2K N790FX 4PCIe/5xRS/FW/2C/GL
  • grafická karta Asus EAH4850/HTDI/512 MB DDR3, 2xDVI-I, HDMI, HDTV, PCIe 2.0
  • procesor AMD Phenom II QUAD X4 920 (2,8 GHz, 8 MB, socket AM2+, 125 W) BOX

2.cena: procesor AMD Phenom II X3 720 BLACK (2,8 GHz, 7,5 MB, socket AM3, 95 W) BOXZúčastnit se mohou díky společným registracím čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz.

Expertiáda bude opět pro registrované čtenáře v podobě 10 vědomostních otázek, které se budou na homepage Svethardware.cz vyskytovat v pracovních dnech v období od 16.02.2009 do 27.02.2009. Do slosování postoupí pouze ti, kteří odpoví správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti (tedy 8, 9 nebo 10).


- klikutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -

Účastí v Expertiádě se dotyčný zavazuje k dodržování pravidel. Jejich porušení bude mít za následek vyloučení z aktuální Expertiády. Ve vlastním zájmu by si je měl tedy každý důkladně přečíst před tím, než se Expertiády zúčastní

Poznámka: Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici a číslo popisné domu, poštovní směrovací číslo, obec).
reklama
reklama
reklama