reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Expertiáda s D-Link: vyhodnocení

, , soutěž
Expertiáda s D-Link: vyhodnocení
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (vědomostní soutěže o hodnotné ceny) se společností D-Link o 3 síťová úložiště. Zúčastnit se mohli díky společným registracím čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz.
Expertiáda s D-Link: vyhodnocení
UPDATE 31.8.2009: Expertiáda s D-Link je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti. Šanci vyhrát měli opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).

U 5. otázky (Jak velké pevné disky lze do zařízení DNS-323 vložit?) bylo všem účastníkům, kteří odpověděli zvolením 2. odpovědi (Maximálně 1,5TB HDD), nastaveno, že odpověděli správně zvolením 3. odpovědi (Maximálně 2TB HDD). Podle vyjádření společnosti D-Link lze vložit 2TB disky (viz Compatibility list na US webu, kde je podpora 2TB WD Caviar Green), ale takový disk se stejně bude tvářit jako 1.5TB, protože to tak podporuje současný FW.


- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -

Expertiády se celkem zúčastnilo 2121 čtenářů, z nichž jich do slosování postoupilo 955. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, přičemž se pořadí účastníků se stejným počtem bodů dále řadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a následně jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel na Random.org (vybírá náhodná čísla na základě atmosferického šumu).

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl vyplněnou adresu (což je jedna z podmínek pro možnost získání výhry), přeskočilo se k dalšímu číslu (ověřování přítomnosti potřebných kontaktních údajů provádí člověk, nikoli program). Úplnost údajů ve svém profilu si můžete zkontrolovat tak, že jako přihlášený kliknete na odkaz "Změnit profil" v boxíku "Přihlášení" v horní části pravého sloupce.


Vygenerovaná čísla odpovídala následujícím účastníkům:

1. cenu získává: Tomáš Foukal z Prahy (9 bodů)
2. cenu získává: Petr Kalný ze Sušice (8 bodů)
3. cenu získává: Michal Dejl z Kopřivnice (9 bodů)

Výhercům gratulujeme!


Současně se zveřejněním této zprávy byl výhercům zaslán informativní e-mail z mé strany a pokud na něj budou reagovat, zašleme jim v nadcházejících dnech ceny pomocí přepravní služby DPD. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.

Příležitostí jak něco vyhrát je více, jelikož Expertiády pořádáme i na našich magazínech TVFreak.cz a Digimanie.cz, které tím pádem rovněž doporučujeme pravidelně sledovat.Původní oznámení startu této Expertiády ze 4.8.2009:

Máme tu pro vás další soutěž, tentokrát se společností D-Link.

Ceny budou následující:

1. cena: síťové úložiště DNS-323-1TB s 1TB pevným diskem2. cena: síťové úložiště DNS-3233. cena: síťové úložiště DNS-313
Zúčastnit se mohou díky společným registracím čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz.

Expertiáda bude opět pro registrované čtenáře v podobě 10 vědomostních otázek, které se budou na homepage Svethardware.cz vyskytovat v pracovních dnech v období od 10.8.2009 do 21.8.2009. Do slosování postoupí pouze ti, kdo odpoví správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti.


- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -

Účastí v Expertiádě se dotyčný zavazuje k dodržování pravidel. Jejich porušení bude mít za následek vyloučení z aktuální Expertiády. Ve vlastním zájmu by si je měl tedy každý důkladně přečíst před tím, než se Expertiády zúčastní

Poznámka: Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici a číslo popisné domu, poštovní směrovací číslo, obec).
reklama
reklama
reklama