reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Expertiáda s D-Link: vyhodnocení

, , soutěž
Expertiáda s D-Link: vyhodnocení
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (vědomostní soutěže o ceny) se společností D-Link o 3 ceny (2 síťové úložiště a router). Zúčastnit se mohli čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz.
Expertiáda s D-Link: vyhodnocení
UPDATE 30.8.2010: Expertiáda s D-Linkem je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkových 10. Šanci vyhrát měli pouze ti, kdo mají v profilu pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).


- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -

Expertiády se zúčastnilo 1893 čtenářů, do slosování jich postoupilo 1104. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, pořadí účastníků se stejným počtem bodů se dále seřadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a pak jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel (na základě atmosferického šumu) na Random.org.

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl v profilu vyplněné kontaktní údaje (ověřování provádí člověk, nikoli program), přeskočilo se k dalšímu. Pro zkontrolování údajů ve svém profilu klikněte jako přihlášený na odkaz "Změnit profil" v boxíku "Přihlášení" v horní části pravého sloupce.


1. cena: Karel Řezníček z Prahy 8 (8 bodů)
2. cena: David Klenha z Prahy 10 (8 bodů)
3. cena: Pavel Nutil z Prostějova (10 bodů)

Výhercům gratulujeme!


Do zítra bude výhercům zaslán informativní e-mail a jakmile na něj budou reagovat, budou jim v nadcházejících dnech ceny zaslány. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.

Příležitostí něco vyhrát je více! Expertiády pořádáme i na našich magazínech TVFreak.cz a Digimanie.cz, proto je také doporučujeme sledovat.Původní oznámení startu této Expertiády ze 9. 8. 2010:

Máme pro vás další Expertiádu, tentokrát se společností D-Link.1. cena: D-Link DNS-323 (síťové datové úložiště pro 2 SATA disky)

2. cena: D-Link DIR-825 (WiFi N QuadBand router s gigabitovými porty)3. cena: D-Link DNS-313 (síťové datové úložiště pro 1 SATA disk)Zúčastnit se mohou čtenáři registrovaní na Světu hardware, TV Freaku nebo Digimanii.

Expertiádu tvoří 10 otázek zobrazovaných na homepage v pracovních dnech od 9.8. do 20.8.2010. Do slosování postoupí ti, kdo zodpoví správně aspoň 8 otázek.


- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -

Účastí v Expertiádě se zavazujete k dodržování pravidel soutěže, jejichž porušením dojde k vyloučení (před účastí byste si je měl tedy důkladně přečíst).

Poznámka: Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici, číslo popisné domu, PSČ, obec).
reklama
reklama
reklama