reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Expertiáda s Dell - vyhodnocení

, , soutěž
Expertiáda s Dell - vyhodnocení
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (vědomostní soutěže o ceny) se společností Dell o několik hodnotných cen (notebook, solární nabíječky). Zúčastnit se mohli čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz.
Expertiáda s Dell - vyhodnocení
UPDATE 28.1.2011: Expertiáda s Dellem je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkových 10. Šanci vyhrát měli pouze ti, kdo mají v profilu pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).

U 6. otázky (Jak se jmenuje nejmenší barevná laserová tiskárna na trhu?) bylo všem účastníkům, kteří odpověděli zvolením 3. odpovědi (Dell 1350cnw), nastaveno, že odpověděli správně zvolením 1. odpovědi (Dell 1250c), jelikož obě tiskárny mají stejné rozměry. Po provedení této úpravy se pro pořádek změnilo i znění odpovědí do takové podoby, že ta první obsahuje oba modely.

U 8. otázky (Které notebooky Dell lze zakoupit s podsvícenou klávesnicí? Vyberte správnou kombinaci modelů.) byla původně coby správná odpověď chybně označená 3. v pořadí. Fakticky správně však byla 2. v pořadí. Před vyhodnocením tedy došlo k prohození.


- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -

Expertiády se zúčastnilo 2522 čtenářů, do slosování jich postoupilo 664. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, pořadí účastníků se stejným počtem bodů se dále seřadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a pak jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel (na základě atmosferického šumu) na Random.org.

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl v profilu vyplněné kontaktní údaje (ověřování provádí člověk, nikoli program), přeskočilo se k dalšímu. Pro zkontrolování údajů ve svém profilu klikněte jako přihlášený na odkaz "Změnit profil" v boxíku "Přihlášení" v horní části pravého sloupce.


1. cenu získává: František Vaněček z Prahy 9 (8 bodů)
2. cenu získává: Marek Suchý z Jihlavy (8 bodů)
3. cenu získává: Martin Molnar z Bratislavy (10 bodů)

Výherci gratulujeme!


Do zítra bude výhercům zaslán informativní e-mail a jakmile na něj budou reagovat, budou jim v nadcházejících dnech ceny zaslány. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.

Příležitostí něco vyhrát je více! Expertiády pořádáme i na našich magazínech TVFreak.cz a Digimanie.cz, proto je také doporučujeme sledovat.Původní oznámení startu této Expertiády ze 7.1.2011:

Máme pro vás další Expertiádu, tentokrát se společností Dell.1. cena: notebook Dell Vostro V130.


2. a 3. cena: solární nabíječka mobilních zařízení PowerGuy SPX800

Zúčastnit se mohou čtenáři registrovaní na Světu hardware, TV Freaku nebo Digimanii.

Expertiádu tvoří 10 otázek zobrazovaných na homepage v pracovních dnech od 10.1.2011 do 21.1.2011. Do slosování postoupí ti, kdo zodpoví správně aspoň 8 otázek.


- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -

Účastí v Expertiádě se zavazujete k dodržování pravidel soutěže, jejichž porušením dojde k vyloučení (před účastí byste si je měl tedy důkladně přečíst).

Poznámka: Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici, číslo popisné domu, PSČ, obec).
reklama
reklama
reklama