reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Expertiáda s Epsonem: vyhodnocení

, , soutěž
Expertiáda s Epsonem: vyhodnocení
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (vědomostní soutěže o ceny) s Epsonem o 3 multifunkce. Zúčastnit se mohli díky společným registracím čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz.
Expertiáda s Epsonem: vyhodnocení
UPDATE 12.5.2009: Expertiáda s Epsonem je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti (tedy 8, 9 nebo 10). Šanci vyhrát měli opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).

Před vyhodnocením byly z důvodu nesrovnalostí ve znění otázkách po konzultaci se zadavatelem soutěže a otázek provedeny následující úpravy:


5. otázka – Multifunkční zařízení Stylus SX600FW (tiskárna - kopírka - skener - fax) je standardně vybaveno:

Účastníkům, kteří odpověděli zvolením 1. a 2. odpovědi:
1) wi-fi a ethernet připojením, USB portem pro přímý tisk
2) USB portem pro přímý tisk, wi-fi a ethernet připojením, náhledovým displayem, velkoobjemovou černou náplní s možností rozšíření i o velkokapacitní barevné náplně
...bylo nastaveno, že odpověděli správně zvolením 1. odpovědi změněné na:
1) USB portem pro přímý tisk, wi-fi a ethernet připojením, náhledovým displayem, velkoobjemovou černou náplní s možností rozšíření i o velkokapacitní barevné náplně.


7. otázka – Který inkoustový systém je společností Epson doporučen pro tisk fotografií v nejvyšší kvalitě?

Účastníkům, kteří odpověděli zvolením 1. a 2. odpovědi:
1) Claria
2) UltraChrome™ Hi-Gloss2
...bylo nastaveno, že odpověděli správně zvolením 1. odpovědi.


8. otázka – Jakými výjimečnými vlastnostmi se inkoustový systém CLARIA vyznačuje?

Účastníkům, kteří odpověděli zvolením 1. a 2. odpovědi:
1) Zvýšená odolnost vůči vodě, otěru, poškrábání, světlostálost až 200 let, samostatné inkoustové zásobníky
2) Zvýšená odolnost vůči vodě, světlostálost až 200 let, samostatné inkoustové zásobníky, přizpůsobeno pro potisk CD/DVD
...bylo nastaveno, že odpověděli správně zvolením 1. odpovědi změněné na:
1) Zvýšená odolnost vůči vodě, světlostálost až 200 let, samostatné inkoustové zásobníky, přizpůsobeno pro potisk CD/DVD


9. otázka – Multifunkční zařízení Stylus Photo PX700W (tiskárna - kopírka - skener) je standardně vybaveno:

Všem účastníkům, kteří odpověděli zvolením jakékoli odpovědi, bylo nastaveno, že odpověděli správně zvolením 1. odpovědi změněné na:
1) Dvěma vstupními podavači papíru, wi-fi a ethernet připojením, integrovaným podavačem na potisk CD, náhledovým displayem, čtečkou paměťových karet, portem pro přímý tisk


- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -

Expertiády se celkem zúčastnilo 2403 čtenářů, z nichž jich do slosování postoupilo 1286 (což byli ti, kteří měli více jak 7 správných odpovědí z celkového počtu 10). Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, přičemž se pořadí účastníků se stejným počtem bodů dále řadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a následně jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel na Random.org (vybírá náhodná čísla na základě atmosferického šumu).

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl vyplněnou adresu (což je jedna z podmínek pro možnost získání výhry), přeskočilo se k dalšímu číslu (ověřování přítomnosti potřebných kontaktních údajů provádí člověk, nikoli program). Úplnost údajů ve svém profilu si můžete zkontrolovat tak, že jako přihlášený kliknete na odkaz "Změnit profil" v boxíku "Přihlášení" v horní části pravého sloupce.


Vygenerovaná čísla odpovídala následujícím účastníkům:

1. cenu získává: Dan Beneš z Olomouce (9 bodů)
2. cenu získává: Zdeněk Havel ze Semil (10 bodů)
3. cenu získává: Martin Hanzal z Černošic (9 bodů)

Výhercům gratulujeme!


Krátce po zveřejnění této zprávy bude výhercům zaslán informativní e-mail z mé strany a pokud budou na tento e-mail reagovat, budou jim v nadcházejících dnech ceny od nás zaslány pomocí přepravní služby DPD. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.

Příležitostí jak něco vyhrát je více, jelikož Expertiády pořádáme i na našich magazínech TVFreak.cz a Digimanie.cz, které tím pádem rovněž doporučujeme pravidelně sledovat.Původní oznámení startu této Expertiády ze 17.3.2009:

Máme tu pro vás další soutěž, tentokrát se společností Epson.Ceny budou následující:

1. cena: multifunkční zařízení Stylus PX700W2. cena: multifunkční zařízení Stylus SX4053. cena: multifunkční zařízení Stylus SX105

Zúčastnit se mohou díky společným registracím čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz.

Expertiáda bude opět pro registrované čtenáře v podobě 10 vědomostních otázek, které se budou na homepage Svethardware.cz vyskytovat v pracovních dnech v období od 23.3.2009 do 03.4.2009. Do slosování postoupí pouze ti, kdo odpoví správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti (tedy 8, 9 nebo 10).


- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -

Účastí v Expertiádě se dotyčný zavazuje k dodržování pravidel. Jejich porušení bude mít za následek vyloučení z aktuální Expertiády. Ve vlastním zájmu by si je měl tedy každý důkladně přečíst před tím, než se Expertiády zúčastní

Poznámka: Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici a číslo popisné domu, poštovní směrovací číslo, obec).
reklama
reklama
reklama