reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Expertiáda s Epsonem - vyhodnocení

, , soutěž
Expertiáda s Epsonem - vyhodnocení
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (vědomostní soutěže o ceny) se společností Epson o 3 hodnotné ceny (2 multifunkce a 1 tiskárnu). Zúčastnit se mohli čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz.
Expertiáda s Epsonem - vyhodnocení
UPDATE 8.11.2011: Expertiáda s Epsonem je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkových 10. Šanci vyhrát měli pouze ti, kdo mají v profilu pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).


U 5. otázky (Všechny multifunkce řady Epson WorkForce mají následující společné parametry) bylo všem účastníkům nastaveno, že odpověděli správně zvolením 1. odpovědi:
  • Rychlost tisku ISO 16 mono / 11 stran barevně, duplexní tisk a kopírování, rozlišení 4800 x 1200 dpi, až XXL náplně, Epson Connect, DURABrite Ultra ink.
V původním znění totiž bylo na konci chybně "DURABrite ink" namísto "DURABrite Ultra ink".
- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Expertiády se zúčastnilo 1984 čtenářů, do slosování jich postoupilo 886. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, pořadí účastníků se stejným počtem bodů se dále seřadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a pak jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel (na základě atmosferického šumu) na Random.org.

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl v profilu vyplněné kontaktní údaje (ověřování provádí člověk, nikoli program), přeskočilo se k dalšímu. Pro zkontrolování údajů ve svém profilu klikněte jako přihlášený na odkaz "Změnit profil" v horní části pravého sloupce.


1. cenu získává: Miroslav Pavliš z Měřína (10 bodů)
2. cenu získává: Miroslav Slavíček z Blatné (8 bodů)
3. cenu získává: Ondřej Soukup z Mostu (10 bodů)

Výhercům gratulujeme!


Dnes o tom pošleme výhercům e-mail a jakmile na něj budou reagovat, budou jim v nadcházejících dnech ceny zaslány. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.Původní info o startu soutěže z 10.10.2011:

Tato Expertiáda je tentokrát se společností Epson.

1. cena: Epson WorkForce Pro WP-4535DWF
2. cena: Epson WorkForce Pro WP-4015DN
3. cena: Epson Stylus Office BX635FWD
Ilustrační obrázek 1. ceny


Zúčastnit se mohou čtenáři registrovaní na Světu hardware, Digimanii nebo TV Freaku.

Expertiádu tvoří 10 otázek zobrazovaných na homepage v pracovních dnech od 10.10. do 21.10.2011. Do slosování postoupí ti, kdo zodpoví správně aspoň 8 otázek.- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Účastí v Expertiádě se zavazujete k dodržování pravidel soutěže, jejichž porušením dojde k vyloučení (doporučujeme si je před účastí přečíst).

Poznámka: Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici, číslo popisné domu, PSČ, obec).
reklama
reklama
reklama