reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Expertiáda s Fractal Design - vyhodnocení

, , aktualita
Expertiáda s Fractal Design - vyhodnocení
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (vědomostní soutěže o ceny) se společností Fractal Design o nový model PC skříně DEFINE S a 5 digitálních klíčů PC hry Bloodsports. Zúčastnit se mohli čtenáři všech našich magazínů.
Expertiáda s Fractal Design - vyhodnocení
UPDATE 7.10.2015: Expertiáda s Fractal Design je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně aspoň na 8 otázek z celkových 10. Šanci vyhrát měli pouze ti, kdo mají v profilu pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).
- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Expertiády se zúčastnilo 824 čtenářů, do slosování jich postoupilo 515. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, pořadí účastníků se stejným počtem bodů se dále seřadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a pak jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel (na základě atmosferického šumu) na Random.org.

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl v profilu vyplněné kontaktní údaje (ověřování provádí člověk, nikoli program), přeskočilo se k dalšímu. Pro kontrolu údajů ve svém profilu klikněte jako přihlášený na tento odkaz.


1. cenu získává: Miroslav Jurášek z Pardubic (9 bodů)
2. cenu získává: Rostislav Vídenka z Brna (10 bodů)
3. cenu získává: Radek Slovák z Brna (9 bodů)
4. cenu získává: Karel Ploch z Blovic (10 bodů)
5. cenu získává: Jan Hlaváč z Tlumačova (10 bodů)
6. cenu získává: Antonín Vacek z Prahy 9 (9 bodů)

Výhercům gratulujeme!


Dnes o tom pošleme výhercům e-mail a jakmile na něj budou reagovat, budou jim v nadcházejících dnech ceny zaslány od sponzora soutěže. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.Původní info o startu soutěže ze 21.9.2015:

Tato Expertiáda bude tentokrát se společností Fractal Design.1. cena: skříň Fractal Design DEFINE S s průhlednou bočnicí2. až 6. cena: digitální klíč pro plnou verzi hry Bloodsports TV

Digitální klíče plné verze hry poskytlo herní studio Fatshark, které hru vytvořilo.Zúčastnit se mohou čtenáři registrovaní v naší mediální skupině oXyMedia, která využívá společné registrace pro všechny naše magazíny (Digimanie, Relaxuj, Svět audia, Svět hardware, Svět mobilně, TV Freak).
Expertiádu tvoří 10 otázek zobrazovaných na homepage v pracovních dnech od 21.9. do 5.10.2015. Do slosování postoupí ti, kdo zodpoví správně aspoň 8 otázek.
- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Účastí v Expertiádě se zavazujete k dodržování pravidel soutěže, jejichž porušením dojde k vyloučení (doporučujeme si je před účastí přečíst). Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici, číslo popisné domu, PSČ, obec).
reklama
reklama
reklama