reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Expertiáda s Genius: vyhodnocení

, , soutěž
Expertiáda s Genius: vyhodnocení
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (vědomostní soutěže o hodnotné ceny) s Genius o 5 cen. Zúčastnit se mohli čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz. Více informací naleznete v článku.
Expertiáda s Genius: vyhodnocení
UPDATE 29.9.2009: Expertiáda s Genius je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti. Šanci vyhrát měli opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).

U 2. otázky (Jaký je aktuální nástupce legendárních reproduktorů reproduktorů Genius SW-5.1 Home Theater?) bylo všem účastníkům, kteří odpověděli zvolením 4. odpovědi (SW-HF 5.1 5005), nastaveno, že odpověděli správně zvolením 3. odpovědi (SW-HF 5.1 6000). Přímý nástupce je model 5005, ale aktuální nástupce je model 6000 (který navazuje na 5000 i 5005).


- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -

Expertiády se celkem zúčastnilo 2470 čtenářů, z nichž jich do slosování postoupilo 1118. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, přičemž se pořadí účastníků se stejným počtem bodů dále řadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a následně jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel na Random.org (vybírá náhodná čísla na základě atmosferického šumu).

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl vyplněnou adresu (což je jedna z podmínek pro možnost získání výhry), přeskočilo se k dalšímu číslu (ověřování přítomnosti potřebných kontaktních údajů provádí člověk, nikoli program). Úplnost údajů ve svém profilu si můžete zkontrolovat tak, že jako přihlášený kliknete na odkaz "Změnit profil" v boxíku "Přihlášení" v horní části pravého sloupce.


Vygenerovaná čísla odpovídala následujícím účastníkům:

1. cenu získává: Marie Jurková z Brtnic (8 bodů)
2. cenu získává: Ivo Samek z Ostravy (9 bodů)
3. cenu získává: Pavel Malec z Ostravy (9 bodů)
4. cenu získává: Robert Zámarský z Vraclavi (9 bodů)
5. cenu získává: Radim Rybnikár z Karviné (9 bodů)

Výhercům gratulujeme!


Zítra bude výhercům zaslán informativní e-mail a pokud na něj budou reagovat, zašleme jim v nadcházejících dnech ceny pomocí přepravní služby DPD. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.

Příležitostí jak něco vyhrát je více, jelikož Expertiády pořádáme i na našich magazínech TVFreak.cz a Digimanie.cz, které tím pádem rovněž doporučujeme pravidelně sledovat.Původní oznámení startu této Expertiády ze 1.9.2009:


Máme tu pro vás další soutěž, tentokrát se značkou Genius.

Ceny budou následující:


1. cena: Genius PF-T1000, 10,2" Photo Frame, 128MB, Touch2. cena: Genius repro SW-HF 5.1 5005, dřevěné, cherry3. cena: Genius digitální kamera G-Shot HD500, 5MP, 2,4" LCD,HDMI4. cena: Genius ErgoMedia 823, USB5. cena: Genius Navigator 905BT, BlueTooth, USB
Zúčastnit se mohou díky společným registracím čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz.

Expertiáda bude opět pro registrované čtenáře v podobě 10 vědomostních otázek, které se budou na homepage Svethardware.cz vyskytovat v pracovních dnech v období od 7.9.2009 do 18.9.2009. Do slosování postoupí pouze ti, kdo odpoví správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti.


- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -

Účastí v Expertiádě se dotyčný zavazuje k dodržování pravidel. Jejich porušení bude mít za následek vyloučení z aktuální Expertiády. Ve vlastním zájmu by si je měl tedy každý důkladně přečíst před tím, než se Expertiády zúčastní

Poznámka: Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici a číslo popisné domu, poštovní směrovací číslo, obec).
reklama
reklama
reklama