reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Bleskovky  |  Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Google News  |  Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak  |   Svět mobilně
Proč mít u nás profil?

Expertiáda s Microsoftem - vyhodnocení

, , soutěž
Expertiáda s Microsoftem - vyhodnocení
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (vědomostní soutěže o ceny) se společností Microsoft o 3 ceny z jejího softwarového portfólia. Zúčastnit se mohli čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz.
UPDATE 30.5.2011: Expertiáda s Microsoftem je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkových 10. Šanci vyhrát měli pouze ti, kdo mají v profilu pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).


U 9. otázky (Kolik sociálních sítích je nyní integrováno přímo do prostředí Windows Live Hotmailu?) bylo všem účastníkům nastaveno, že odpověděli správně zvolením 3. odpovědi (75 až 80).

Podle Microsoftu došlo mezi dobou od zadání otázek a zobrazením 9. otázky k navýšení počtu podporovaných služeb o dalších 5, takže v původních možnostech nebyla žádná odpověď, která by přesně odpovídala stavu v době 9. otázky.

Pro doplnění - přišlo mi pár e-mailů, že někteří soutěžící mohou napočítat podstatně nižší počet než 75/80. Reakce z Microsoftu na to byla následující:
"Při přidávání nových sociálních sítí je nutné vybrat v levém menu „Vše“, pak se zobrazí všechny (ve třech záložkách, posouvá se dole šipkami)."- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Expertiády se zúčastnilo 2204 čtenářů, do slosování jich postoupilo 1063. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, pořadí účastníků se stejným počtem bodů se dále seřadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a pak jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel (na základě atmosferického šumu) na Random.org.

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl v profilu vyplněné kontaktní údaje (ověřování provádí člověk, nikoli program), přeskočilo se k dalšímu. Pro zkontrolování údajů ve svém profilu klikněte jako přihlášený na odkaz "Změnit profil" v horní části pravého sloupce.


1. cenu získává: Ivan Jurka z Olomouce (8 bodů)
2. cenu získává: Václav Benedikt ze Starého Plzence (10 bodů)
3. cenu získává: Tomáš Guziurek z Karvinné (10 bodů)

Výhercům gratulujeme!


Zítra o tom pošleme výhercům e-mail a jakmile na něj budou reagovat, budou jim v nadcházejících dnech ceny zaslány. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.

Příležitostí něco vyhrát je více! Expertiády pořádáme i na našich magazínech TVFreak.cz a Digimanie.cz, proto je také doporučujeme sledovat.Původní oznámení startu této Expertiády ze 16.5.2011:

Tato Expertiáda je tentokrát se společností Microsoft.

1. cena: sada Microsoft Office Professional 2010 (v ceně 15 800 Kč s DPH)
2. cena: operační systém Windows 7 Ultimate (v ceně 9 150 Kč s DPH)
3. cena: sada Microsoft Office 2010 pro studenty a domácnosti (v ceně 3 490 Kč s DPH)

Zúčastnit se mohou čtenáři registrovaní na Světu hardware, Digimanii nebo TV Freaku.

Expertiádu tvoří 10 otázek zobrazovaných na homepage v pracovních dnech od 16.5. do 27.5.2011. Do slosování postoupí ti, kdo zodpoví správně aspoň 8 otázek.- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Účastí v Expertiádě se zavazujete k dodržování pravidel soutěže, jejichž porušením dojde k vyloučení (doporučujeme si je před účastí přečíst).

Poznámka: Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici, číslo popisné domu, PSČ, obec).
reklama
reklama
reklama
reklama