reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Expertiáda s MSI o GTX 970 a GTX 960

, , soutěž
Expertiáda s MSI o GTX 970 a GTX 960
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (vědomostní soutěže o ceny) se společností MSI o grafickou kartu GeForce GTX 970, GeForce GTX 960 a herní myš Interceptor DS200. Zúčastnit se mohli čtenáři všech našich magazínů.
Expertiáda s MSI o GTX 970 a GTX 960
UPDATE 12.12.2015: Expertiáda s MSI je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců.
- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Expertiády se zúčastnilo 1415 čtenářů, do slosování jich postoupilo 981. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, pořadí účastníků se stejným počtem bodů se dále seřadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a pak jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel (na základě atmosferického šumu) na Random.org.

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl v profilu vyplněné kontaktní údaje (ověřování provádí člověk, nikoli program), přeskočilo se k dalšímu. Pro kontrolu údajů ve svém profilu klikněte jako přihlášený na tento odkaz.


1. cenu získává: Juraj Kulla z Brna (8 bodů)
2. cenu získává: Milan Pospěch z Havířova (9 bodů)
3. cenu získává: Roman Berka z Prahy 9 (10 bodů)

Výhercům gratulujeme!


Dnes o tom pošleme výhercům e-mail a jakmile na něj bude reagovat, předáme jejich kontaktní údaje sponzorovi soutěže, který jim výhry odešle. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.Původní info o startu soutěže ze 30.11.2015:

Tato Expertiáda je tentokrát se společností MSI.

1. cena: grafická karta MSI GeForce GTX 970 GAMING 4G
2. cena: grafická karta MSI GeForce GTX 960 GAMING 2G
3. cena: herní myš MSI Interceptor DS200


Zúčastnit se mohou čtenáři registrovaní v naší mediální skupině oXyMedia, která využívá společné registrace pro všechny naše magazíny (Digimanie, Relaxuj, Svět audia, Svět hardware, Svět mobilně, TV Freak).
Expertiádu tvoří 10 otázek zobrazovaných v horní části homepage v sekci se žlutým pozadím v pracovních dnech od 30.11. do 11.12.2015. Do slosování postoupí ti, kdo zodpoví správně aspoň 8 otázek.
- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Účastí v Expertiádě se zavazujete k dodržování pravidel soutěže, jejichž porušením dojde k vyloučení (doporučujeme si je před účastí přečíst). Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici, číslo popisné domu, PSČ, obec).
reklama
reklama
reklama