reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Expertiáda s Netgearem o 5 cen - vyhodnocení

, , soutěž
Expertiáda s Netgearem o 5 cen - vyhodnocení
Nastal čas pro vyhodnocení expertiády se společností Netgear o 5 cen (1. cenou je síťové datové úložiště Netgear ReadyNAS Duo RND2150, 2. cenou je multimediální přehrávač Netgear EVA8000, 3. až 5. cenou je router Netgear WGR614).
Expertiáda s Netgearem o 5 cen - vyhodnocení
UPDATE 6.10.2008 - vyhodnocení: Expertiáda s Netgearem je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti (tedy 8, 9 nebo 10). Šanci vyhrát měli opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).Soutěže se celkem zúčastnilo 2239 čtenářů, z nichž jich do slosování postoupilo 1341 (což byli ti, kteří měli více jak 7 správných odpovědí z celkového počtu 10). Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, přičemž se pořadí účastníků se stejným počtem bodů dále řadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a následně jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel na Random.org (vybírá náhodná čísla na základě atmosferického šumu).

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl vyplněnou adresu (což je jedna z podmínek pro možnost získání výhry už od prvopočátku expertiád na Světu hardware), přeskočilo se k dalšímu číslu (ověřování přítomnosti potřebných kontaktních údajů provádí člověk, nikoli program). Úplnost údajů ve svém profilu si můžete zkontrolovat tak, že jako přihlášený kliknete na odkaz "Změnit profil" v boxíku "Přihlášení" v horní části pravého sloupce.


Vygenerovaná čísla odpovídala následujícím účastníkům:

1. cenu získává: Petr Brandýský z Hradce Králové (10 bodů)
2. cenu získává: René Janásek z Hranic (9 bodů)
3. cenu získává: Jan Ondroušek z Luhačovic (9 bodů)
4. cenu získává: Martin Halinár z Brna (9 bodů)
5. cenu získává: Roman Novosád z Ivančic (9 bodů)

Výhercům gratulujeme!


Současně se zveřejněním této zprávy byl výhercům zaslán informativní e-mail z mé strany a pokud budou na tento e-mail reagovat, budou jim v nadcházejících dnech ceny z Netgearu zaslány. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.

Příležitostí jak něco vyhrát bude ještě více než doposud, jelikož jsme s expertiádami začali i na našich magazínech TVFreak.cz a Digimanie.cz, které tím pádem rovněž doporučujeme pravidelně sledovat.
Máme pro vás přichystanou další soutěž, tentokrát se společností Netgear.

1. cena: síťové datové úložiště Netgear ReadyNAS Duo RND2150
2. cena: multimediální přehrávač Netgear EVA8000
3. až 5. cena: router Netgear WGR614Soutěž bude opět pro registrované čtenáře v podobě 10 vědomostních otázek, které se budou na stránkách Světa hardware vyskytovat v pracovních dnech v období od 8.9.2008 do 19.9.2008. Do slosování opět postoupí pouze ti, kdo odpoví správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti (tedy 8, 9 nebo 10).Účastí v Expertiádě se dotyčný zavazuje k dodržování pravidel. Jejich porušení bude mít za následek vyloučení z aktuální Expertiády. Ve vlastním zájmu by si je měl tedy každý důkladně přečíst před tím, než se Expertiády zúčastní.

Poznámka: Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici a číslo popisné domu, poštovní směrovací číslo, obec).
reklama
reklama
reklama