Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Expertiáda s OCZ Storage Solutions o 480GB SSD

2.9.2015, Karel Polívka, soutěž
Expertiáda s OCZ Storage Solutions o 480GB SSD
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (vědomostní soutěže o ceny) se společností OCZ Storage Solutions o 2 SSD OCZ Vector 180 s kapacitou 480 GB. Zúčastnit se mohli čtenáři všech našich magazínů.
UPDATE 2.9.2015: Expertiáda s OCZ Storage Solutions je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení 2 vítězů, kteří získají SSD OCZ Vector 180 s kapacitou 480 GB.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně aspoň na 8 otázek z celkových 10. Šanci vyhrát měli pouze ti, kdo mají v profilu pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).

U 2. otázky (Pro zjednodušení výběru začalo OCZ u svých SSD uvádět odhad výdrže. Jakou má hodnotu pro sérii Vector?) bylo všem účastníkům, kteří odpověděli zvolením 2. odpovědi (20 GB zapsaných dat denně (host writes)), nastaveno, že odpověděli správně zvolením 3. odpovědi (50 GB zapsaných dat denně (host writes)). Sponzor soutěže zamýšlel otázku s ohledem na řadu Vector v podání aktuální společnosti OCZ Storage Solutions a nikoli starší OCZ Technology, nicméně to už zapomněl v otázce specifikovat.
- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Expertiády se zúčastnilo 1090 čtenářů, do slosování jich postoupilo 698. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, pořadí účastníků se stejným počtem bodů se dále seřadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a pak jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel (na základě atmosferického šumu) na Random.org.

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl v profilu vyplněné kontaktní údaje (ověřování provádí člověk, nikoli program), přeskočilo se k dalšímu. Pro kontrolu údajů ve svém profilu klikněte jako přihlášený na tento odkaz.


Cenu získává: Karel Černý z Netolic (8 bodů)
Cenu získává: Petr Pliska z Dolního Újezdu (10 bodů)

Výhercům gratulujeme!


Dnes o tom pošleme výhercům e-mail a jakmile na něj budou reagovat, bude jim v nadcházejících dnech cena zaslána od sponzora soutěže. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.Původní info o startu soutěže ze 17.8.2015:

Tato Expertiáda je tentokrát se společností OCZ Storage Solutions.

1. cena: SSD OCZ Vector 180 s kapacitou 480 GB
2. cena: SSD OCZ Vector 180 s kapacitou 480 GB

Na informace o tomto SSD se můžete podívat do naší březnové recenze 960GB varianty.

Zúčastnit se mohou čtenáři registrovaní v naší mediální skupině oXyMedia, která využívá společné registrace pro všechny naše magazíny (Digimanie, Relaxuj, Svět audia, Svět hardware, Svět mobilně, TV Freak).
Expertiádu tvoří 10 otázek zobrazovaných na homepage v pracovních dnech od 17.8. do 28.8.2015. Do slosování postoupí ti, kdo zodpoví správně aspoň 8 otázek.
- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Účastí v Expertiádě se zavazujete k dodržování pravidel soutěže, jejichž porušením dojde k vyloučení (doporučujeme si je před účastí přečíst). Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici, číslo popisné domu, PSČ, obec).