Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Expertiáda s redakcí SHW - vyhodnocení

2.5.2012, Karel Polívka, soutěž
Expertiáda s redakcí SHW - vyhodnocení
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (vědomostní soutěže o ceny) s redakcí Světa hardware o několik hodnotných cen (kvalitní skříň, ventilátory, podložku pod notebook). Zúčastnit se mohli čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz.
UPDATE 2.5.2012: Expertiáda s redakcí Světa hardware je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkových 10. Šanci vyhrát měli pouze ti, kdo mají v profilu pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).
- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Expertiády se zúčastnilo 1336 čtenářů, do slosování jich postoupilo 465. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, pořadí účastníků se stejným počtem bodů se dále seřadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a pak jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel (na základě atmosferického šumu) na Random.org.

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl v profilu vyplněné kontaktní údaje (ověřování provádí člověk, nikoli program), přeskočilo se k dalšímu. Pro zkontrolování údajů ve svém profilu klikněte jako přihlášený na odkaz "Změnit profil" v horní části pravého sloupce.


1. cenu získává: Martin Handra z Dubu nad Moravou (9 bodů)
2. cenu získává: Jan Doubravský z Šumperka (9 bodů)
3. cenu získává: Radek Fron z Prahy 4 (8 bodů)

Výhercům gratulujeme!


Dnes o tom pošleme výhercům e-mail a jakmile na něj budou reagovat, budou jim v nadcházejících dnech ceny zaslány pomocí DPD. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.Původní info o startu soutěže z 16.4.2012:

Tato Expertiáda je tentokrát s redakcí Světa hardware, jež zodpovídá za znění otázek.


1. cena: skříň BitFenix Colossus (hodnota cca 3 500 Kč)
2. cena: 3 ventilátory Noctua NF-P12 (hodnota cca 1 300 Kč)
3. cena: podložka pod notebook Choiix Comforter Lapdesk C-HS02-WA (hodnota cca 440 Kč)

Zúčastnit se mohou čtenáři registrovaní na Světu hardware, Digimanii nebo TV Freaku.

Expertiádu tvoří 10 otázek zobrazovaných na homepage v pracovních dnech od 16.4. do 27.4.2012. Do slosování postoupí ti, kdo zodpoví správně aspoň 8 otázek.
- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Účastí v Expertiádě se zavazujete k dodržování pravidel soutěže, jejichž porušením dojde k vyloučení (doporučujeme si je před účastí přečíst). Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici, číslo popisné domu, PSČ, obec).