reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Expertiáda se Samsungem - vyhodnocení

, , soutěž
Expertiáda se Samsungem - vyhodnocení
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (vědomostní soutěže o ceny) se společností Samsung o netbook série N210. Zúčastnit se mohli čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz. Více informací v článku.
Expertiáda se Samsungem - vyhodnocení
UPDATE 5.10.2010: Expertiáda se Samsungem je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení vítěze, který získá netbook Samsung N210 (černý).

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkových 10. Šanci vyhrát měli pouze ti, kdo mají v profilu pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).

U 2. otázky:
Notebooky i netbooky Samsung jsou vybaveny nástrojem Samsung Recovery Solution. Co tento nástroj umožňuje?

...bylo všem účastníkům, kteří odpověděli zvolením 1. odpovědi:
"Obnovení ztracených nebo poškozených dat, pokud např. dojde k zavirování počítače."

...nastaveno, že odpověděli správně zvolením 2. odpovědi:
"Automaticky a pravidelně zálohuje data z počítače na pevný disk. Nemusíte se tak stresovat a můžete přestat zálohovat soubory ručně."

I první odpověď na danou otázku se totiž dala vyložit jako správná.


- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -

Expertiády se zúčastnilo 2246 čtenářů, do slosování jich postoupilo 1547. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, pořadí účastníků se stejným počtem bodů se dále seřadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a pak jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel (na základě atmosferického šumu) na Random.org.

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl v profilu vyplněné kontaktní údaje (ověřování provádí člověk, nikoli program), přeskočilo se k dalšímu. Pro zkontrolování údajů ve svém profilu klikněte jako přihlášený na odkaz "Změnit profil" v boxíku "Přihlášení" v horní části pravého sloupce.


Cenu získává: Ondřej Macourek z Prahy 4 (10 bodů)

Výherci gratulujeme!


Zítra bude výherci zaslán informativní e-mail a jakmile na něj bude reagovat, bude mu v nadcházejících dnech cena zaslána. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.

Příležitostí něco vyhrát je více! Expertiády pořádáme i na našich magazínech TVFreak.cz a Digimanie.cz, proto je také doporučujeme sledovat.Původní oznámení startu této Expertiády ze 6.9.2010:

Máme pro vás další Expertiádu, tentokrát se společností Samsung.Cena pro výherce: Netbook série N210


Zúčastnit se mohou čtenáři registrovaní na Světu hardware, TV Freaku nebo Digimanii.

Expertiádu tvoří 10 otázek zobrazovaných na homepage v pracovních dnech od 6.9. do 17. 9. 2010. Do slosování postoupí ti, kdo zodpoví správně aspoň 8 otázek.


- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -

Účastí v Expertiádě se zavazujete k dodržování pravidel soutěže, jejichž porušením dojde k vyloučení (před účastí byste si je měl tedy důkladně přečíst).

Poznámka: Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici, číslo popisné domu, PSČ, obec).
reklama
reklama
reklama