www.svethardware.cz
>
>
>

F1 2017 nabídne klasické formule z předchozích 30 let

F1 2017 nabídne klasické formule z předchozích 30 let
, , aktualita
Codemasters oznamují, že letos v létě se společně s novou F1 vrátí staré formulové klasiky z 80. a 90. let, jako je Ferrari F2002, Williams FW14B nebo McLaren MP4/4. Můžeme si tak vzpomenout i na legendární piloty, jako byl Senna nebo Prost.reklama
Codemasters tak chystají 25. srpna uvést na trh zbrusu novou hru F1 2017, která se zaměří na slavnou minulost a klasické vozy. Budeme se tak moci v moderním hávu vžít do role Alaina Prosta i Ayrtona Senny pilotujících formuli McLaren MP4/4 z roku 1988, pak tu bude Williams FW14B z roku 1992, který řídil Nigel Mansell a Riccardo Patrese a v modernější podobě přijde Ferrari F2002 z roku 2002, do níž usedal Rubens Barrichello i Michael Schumacher. To jsou ale pouze tři formule, které zatím byly zveřejněny i prostřednictvím krátkého traileru. Codemasters slibují také hluboce propracovaný režim kariéry a silné zaměření na režim pro více hráčů.

Vývojáři tak chtějí navázat na F1 2013, kterážto verze také zahrnovala klasické formule, jež dle nich byly přijaty velice dobře, a tak se nyní vrací a prý v ještě lepší podobě. Codemasters slibují celkově 12 dostupných formulí z minulých 30 let, takže rozhodně bylo z čeho vybírat a lze očekávat, že se do onoho tuctu dostaly jen ty nejslavnější kousky.

Lee Mather z Codemasters také uvedl, že součástí kariéry bude vůbec poprvé možnost závodit v klasických autech a pak tu budou i alternativní podoby klasických okruhů a nové herní styly, ale co se z toho všeho nakonec vyklube, to je otázka. Klasické vozy budou k dispozici pro různé herní režimy včetně online multiplayeru.

Zdroj: wccftech
reklama
Nejnovější články
Teleskop Jamese Webba úspěšně prošel mrazivým testem Teleskop Jamese Webba úspěšně prošel mrazivým testem
Nadějný teleskop Jamese Webba (JWST) už je dávno postaven a nyní už má také za sebou úspěšnou zkoušku v komoře, kde byly provedeny testy v prostředí o teplotě blízké absolutní nule. Nyní se chystá do Kalifornie. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Microsoft má oživit Fable jako příběhové RPG Microsoft má oživit Fable jako příběhové RPG
Už před dvěma lety Microsoft zavřel Lionhead Studios, tvůrce populární série Fable. Nyní se mluví o tom, že by ji měl oživit, a to stále jako RPG orientované na příběh, z čehož kouká singleplayer - v dnešní době už téměř ohrožený styl hraní. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Čtyři rozšíření prohlížeče Chrome nakazily půl milionu počítačů malwarem Čtyři rozšíření prohlížeče Chrome nakazily půl milionu počítačů malwarem
Google již stačil stáhnout z nabídky čtyři rozšíření pro prohlížeč Chrome, která byla ve skutečnosti malware navržený tak, aby postižené počítače generovaly útočníkům zisk. To zasáhlo přes půl milionů počítačů a jejich uživatelů.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Vega 64 jako investiční karta: majitel ji prodal a koupil sběratelský TITAN Xp Vega 64 jako investiční karta: majitel ji prodal a koupil sběratelský TITAN Xp
Absurdní zvyšování cen karet především v západních obchodech přináší také absurdní situace. Jeden z majitelů karty AMD Radeon RX Vega 64 totiž svou kartu prodal, koupil TITAN Xp ze sběratelské edice a ještě ušetřil. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Objevují se falešné záplaty pro Spectre a Meltdown, ve skutečnosti malware Objevují se falešné záplaty pro Spectre a Meltdown, ve skutečnosti malware
Stalo se v podstatě to, co jsme mohli očekávat. Objevují se falešné softwarové záplaty, které využívají všeobecného zmatení, nejistoty a především neinformovanosti běžných uživatelů ohledně exploitů Meltdown a Spectre. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek