www.svethardware.cz
>
>
>

F1 2017 nabídne klasické formule z předchozích 30 let

F1 2017 nabídne klasické formule z předchozích 30 let
, , aktualita
Codemasters oznamují, že letos v létě se společně s novou F1 vrátí staré formulové klasiky z 80. a 90. let, jako je Ferrari F2002, Williams FW14B nebo McLaren MP4/4. Můžeme si tak vzpomenout i na legendární piloty, jako byl Senna nebo Prost.reklama
Codemasters tak chystají 25. srpna uvést na trh zbrusu novou hru F1 2017, která se zaměří na slavnou minulost a klasické vozy. Budeme se tak moci v moderním hávu vžít do role Alaina Prosta i Ayrtona Senny pilotujících formuli McLaren MP4/4 z roku 1988, pak tu bude Williams FW14B z roku 1992, který řídil Nigel Mansell a Riccardo Patrese a v modernější podobě přijde Ferrari F2002 z roku 2002, do níž usedal Rubens Barrichello i Michael Schumacher. To jsou ale pouze tři formule, které zatím byly zveřejněny i prostřednictvím krátkého traileru. Codemasters slibují také hluboce propracovaný režim kariéry a silné zaměření na režim pro více hráčů.

Vývojáři tak chtějí navázat na F1 2013, kterážto verze také zahrnovala klasické formule, jež dle nich byly přijaty velice dobře, a tak se nyní vrací a prý v ještě lepší podobě. Codemasters slibují celkově 12 dostupných formulí z minulých 30 let, takže rozhodně bylo z čeho vybírat a lze očekávat, že se do onoho tuctu dostaly jen ty nejslavnější kousky.

Lee Mather z Codemasters také uvedl, že součástí kariéry bude vůbec poprvé možnost závodit v klasických autech a pak tu budou i alternativní podoby klasických okruhů a nové herní styly, ale co se z toho všeho nakonec vyklube, to je otázka. Klasické vozy budou k dispozici pro různé herní režimy včetně online multiplayeru.

Zdroj: wccftech
reklama
Nejnovější články
Roboti od LG pomohou cestujícím na letišti v Soulu Roboti od LG pomohou cestujícím na letišti v Soulu
Společnost LG na začátku tohoto roku předvedla několik svých robotů a dva z nich byli určeni pro použití na letištích. Nyní se LG rozhodlo nasadit své roboty na letiště v jihokorejském Soulu, aby pomáhali cestujícím. 
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Mladík našel bug v systému budapešťské MHD, místo odměny na něj poslali policii Mladík našel bug v systému budapešťské MHD, místo odměny na něj poslali policii
18letý mladík si hrál s objednávacím systémem jízdenek maďarského dopravce BKK v Budapešti. Mohl si koupit lístek za libovolnou cenu. Chybu okamžitě nahlásil, nicméně místo díků na něj ráno zaklepala policie a podrobila výslechu. 
Včera,  aktualita, Milan Šurkala,  1 komentář
Microsoft otočil, Malování tu zůstane Microsoft otočil, Malování tu zůstane
Včera se objevila zpráva o konci oblíbeného i nenáviděného Malování ve Windows, čili aplikaci MS Paint. Ta měla zmizet s nástupem velké podzimní aktualizace systému Windows 10, ale Microsoft se zřejmě poddal vlně odporu. 
Včera,  aktualita, Jan Vítek
AMD: Zen 2 a Zen 3 je na cestě, ale přechod na 7 nm bude těžký AMD: Zen 2 a Zen 3 je na cestě, ale přechod na 7 nm bude těžký
Mark Papermaster, CTO společnosti AMD, se v interview pro EE Times rozpovídal o budoucích procesorových architekturách Zen 2 a Zen 3, které představují také přechod na 7nm technologie. To znamená i využití EUV. 
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Musk reviduje velkolepé plány na kolonizaci Marsu Musk reviduje velkolepé plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk zjistil, že jeho velkolepé plány na vyslání lidí na Mars jsou přeci jen až moc ambiciózní a oznámil, že budou přepracovány, aby odpovídaly realitě. Dotkne se to i připravované rakety, jejíchž 42 motorů bylo poněkud příliš. 
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  9 komentářů