www.svethardware.cz
>
>
>

Facebook Dating: nová seznamka spuštěna i v Evropě

Facebook Dating: nová seznamka spuštěna i v Evropě
, , aktualita
Sociální síť Facebook už před nějakou dobou spustila seznamku Dating. Dosud ale nebyla dostupná v Evropě, což se nyní mění. Přináší možnost seznámit se s různými lidmi za různými účely, ať už jde o nalezení lásky nebo jen parťáka na venčení psa.
K oblíbeným
reklama
Seznamka Facebook Dating byla doposud k dispozici ve 20 zemích světa a vytvořila 1,5 miliardy návrhů na seznámení. Dosud ale nebyla dostupná v Evropě, což se nyní změnilo. Funkci si mohou nyní vyzkoušet i uživatelé na starém kontinentě. Těm nabízí několik užitečných funkcí, jako je např. sdílení Stories. Do profilu na seznamce tak lze přidat i fotografie a videa ze Stories, takže případná spřízněná duše může o tom druhém zjistit více i díky obrazovým příspěvkům ze života.
 
Facebook Dating
 
Secret Crush dovoluje vyjádřit tajný zájem o někoho druhého, přičemž ten se o tom nejprve nedozví. To se ale může změnit v případě, že i druhá osoba vyjádří tajný zájem, čímž Facebook Dating pomůže překlenout typickou propast mezi dvěma lidmi, kteří po sobě touží, ale ani jeden to nechce dát najevo. Celkem lze Secret Crush nastavit na maximálně 9 lidí z facebookových přátel a sledujících na Intagramu.
 
Podporovány jsou i skupiny a události, takže Facebook Dating může pomoci najít někoho se stejnými zájmy, zájmem o stejnou událost a podobně. Dle Facebooku tak nemusíte hned hledat lásku na celý život, ale třeba jen někoho, s kým budete venčit psa. V nabídce budou i virtuální rande přes video chat. Facebook chce zároveň udržovat co nejvyšší úroveň soukromí, takže se nikdo z přátel nedozví, že uživatel používá Dating, lze reportovat a blokovat obtěžující uživatele a podobně.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AutoX vypouští flotilu autonomních taxi bez řidičů v čínském Šen-čenu AutoX vypouští flotilu autonomních taxi bez řidičů v čínském Šen-čenu
Máme zde další projekt autonomních vozů, který se zbavil záložních řidičů. Jde o AutoX, které do čínského Šen-čenu vypustilo 25 robotických vozů taxi bez těchto řidičů. V jiných městech jsou ještě stále přítomni.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
YouTube bude detekovat urážlivé komentáře, dá šanci se nad nimi zamyslet YouTube bude detekovat urážlivé komentáře, dá šanci se nad nimi zamyslet
Tzv. hate speech je dnes velkým tématem. Platforma YouTube proto zavede další kroky, které ji mají omezit. Při detekci urážlivého komentáře pisatele upozorní, zda ho chce opravdu odeslat a zda si nechce rozmyslet jinou formulaci.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Qualcomm naznačuje, že díky Apple M1 se zdá být W10 pro ARM správným krokem Qualcomm naznačuje, že díky Apple M1 se zdá být W10 pro ARM správným krokem
I když Apple nemá nic společného s operačním systémem Windows, Qualcomm naznačuje, že právě Apple M1 je tou pravou vzpruhou pro tento systém. Konkrétně jde o verzi určenou pro procesory na architektuře ARM.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
MSI omylem zveřejnilo specifikace procesoru Rocket Lake MSI omylem zveřejnilo specifikace procesoru Rocket Lake
Společnosti MSI se povedlo zveřejnit dva screenshoty z utility CPU-Z, které ukazují řadu podrobností o procesoru Intel Rocket Lake-S. Bohužel to ještě není finální model, ale inženýrský vzorek, ale i tak jde o zajímavé informace.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Továrna Micronu měla hodinový výpadek, opět se mluví o zvýšení cen DRAM Továrna Micronu měla hodinový výpadek, opět se mluví o zvýšení cen DRAM
Už dlouho jsme se nedozvěděli o výpadku energie v některé z důležitých továren, a tak nás rok 2020 ještě alespoň jednou potěší. Hodinový výpadek totiž hlásí americká společnost Micron, jeden ze tří největších výrobců DRAM. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář