www.svethardware.cz
>
>
>

Facebook nyní vyhledává ve všech veřejných příspěvcích, i těch vašich

Facebook nyní vyhledává ve všech veřejných příspěvcích, i těch vašich
, , aktualita
Facebook nově spustil možnost vyhledávání ve všech veřejných příspěvcích. Pokud tedy máte příspěvky, které nebyly určeny jen pro vaše přátele, ale ukázali jste je veřejně, bude možné je znovu snadno najít.
K oblíbeným
reklama
Sociální síť Facebook změnila možnosti vyhledávání. Její vyhledávač bude nyní univerzálnější a vedle osob, skupin a příspěvků přátel bude nyní schopen vyhledávat ve všech veřejných příspěvcích. To, co se tedy objevilo na Facebooku a nebylo označené jako soukromé nebo jen pro přátele, bude nyní možno vyhledat kýmkoli. Výhodou tohoto řešení je to, že se můžete snáze doklikat k zajímavým zprávám a odkazům o tématech, která vás zajímají. Naopak nevýhodou je to, že se lidé mohou doklikat i k tomu, co mělo být dávno zapomenuto a nedopatřením bylo v minulosti zveřejněno bez omezení.


Facebook Search


Facebook má 1,5 miliardy uživatelů a nově je tak možné vyhledávat mezi 2 biliony veřejných příspěvků. Pokud uveřejňujete své příspěvky s omezením jen pro přátele, nic se nemění. Pokud jste je ale uveřejňovali pro všechny a v některých případech toho nyní litujete, je samozřejmě možné příspěvky smazat, nebo alespoň omezit práva a především změnit výchozí nastavení. Najdete to v Nastavení - Soukromí - Kdo uvidí můj obsah?. Kousek pod tím najdete také možnost upravit omezení i pro své starší příspěvky. Novinka se týká aplikace pro Android, iOS i desktopové verze.

Zdroj: fb.com, pcworld.com
reklama
Nejnovější články
Zabugovaný software arizonských věznic drží vězně za mřížemi déle, než by měl Zabugovaný software arizonských věznic drží vězně za mřížemi déle, než by měl
Nejen u nás jsou výsledky státních zakázek na software často změtí programů plných chyb. Své si užívají i v arizonských vězeních. Software ACIS by měl zajišťovat evidenci vězňů i doby jejich propouštění, místo pomoci ale spíše škodí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD
SSD mají omezenou životnost danou množstvím přepisů jednotlivých buněk. Někteří uživatelů Maců s procesorem Apple M1 reportují nebývale vysoký počet přepisů, což by mohlo znamenat brzkou smrt napevno připojených SSD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích? Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích?
O grafické kartě GeForce RTX 3060 toho bylo řečeno už mnoho, ostatně NVIDIA se rozhodla, že nás bude napínat už od začátku roku. Nyní už tu máme recenze různých jejích verzí, a tak se podívejme na to, jaký výkon takto karta opravdu nabízí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši
Sonda Parker Solar Probe studuje samotné Slunce, ovšem využívá gravitační manévry s využitím Venuše, což znamená, že se k ní za svou sedmiletou misi celkem sedmkrát přiblíží či už přiblížila, jako v tomto případě. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA představuje GeForce RTX 3060 NVIDIA představuje GeForce RTX 3060
Na trh přichází první GeForce RTX 3000 vybavená 12 GB paměti a kupodivu jde o dosud nejslabší model, RTX 3060. NVIDIA ji vypouští na trh právě dnes s tím, že recenze budou zveřejněny až při samotném začátku prodeje. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře