www.svethardware.cz
>
>
>

Facebook nyní vyhledává ve všech veřejných příspěvcích, i těch vašich

Facebook nyní vyhledává ve všech veřejných příspěvcích, i těch vašich
, , aktualita
Facebook nově spustil možnost vyhledávání ve všech veřejných příspěvcích. Pokud tedy máte příspěvky, které nebyly určeny jen pro vaše přátele, ale ukázali jste je veřejně, bude možné je znovu snadno najít.
K oblíbeným
reklama
Sociální síť Facebook změnila možnosti vyhledávání. Její vyhledávač bude nyní univerzálnější a vedle osob, skupin a příspěvků přátel bude nyní schopen vyhledávat ve všech veřejných příspěvcích. To, co se tedy objevilo na Facebooku a nebylo označené jako soukromé nebo jen pro přátele, bude nyní možno vyhledat kýmkoli. Výhodou tohoto řešení je to, že se můžete snáze doklikat k zajímavým zprávám a odkazům o tématech, která vás zajímají. Naopak nevýhodou je to, že se lidé mohou doklikat i k tomu, co mělo být dávno zapomenuto a nedopatřením bylo v minulosti zveřejněno bez omezení.


Facebook Search


Facebook má 1,5 miliardy uživatelů a nově je tak možné vyhledávat mezi 2 biliony veřejných příspěvků. Pokud uveřejňujete své příspěvky s omezením jen pro přátele, nic se nemění. Pokud jste je ale uveřejňovali pro všechny a v některých případech toho nyní litujete, je samozřejmě možné příspěvky smazat, nebo alespoň omezit práva a především změnit výchozí nastavení. Najdete to v Nastavení - Soukromí - Kdo uvidí můj obsah?. Kousek pod tím najdete také možnost upravit omezení i pro své starší příspěvky. Novinka se týká aplikace pro Android, iOS i desktopové verze.

Zdroj: fb.com, pcworld.com
reklama
Nejnovější články
V Indonésii postaví obří plovoucí solární elektrárnu o rozloze 16 km2 V Indonésii postaví obří plovoucí solární elektrárnu o rozloze 16 km2
Singapurská společnost Sunseap Group chce v Indonésii na ostrově Batam postavit obrovskou solární elektrárnu, která bude plovoucí. Zemi by tak tento projekt měl pomoci v přechodu na obnovitelné zdroje energie.
Včera, aktualita, Milan Šurkala15 komentářů
Záhadná kometa konečně ukázala své koma Záhadná kometa konečně ukázala své koma
Nedávno zaujal astronomy záhadný objekt blížící se směrem do středu Sluneční soustavy, i když s úctyhodným odstupem, který byl později vyhodnocen jako velká kometa, a to možná taková, která tu ještě nikdy nebyla. 
23.7.2021, aktualita, Jan Vítek
PlasticArm: 32bitový procesor na kusu plastu PlasticArm: 32bitový procesor na kusu plastu
Společnost Arm ukázala procesor PlasticArm, který byl vyvinut v úzké spolupráci s PragmatIC, jež byla navázána už někdy před osmi lety. Máme tu tak fyzicky flexibilní 32bitové CPU Arm, které se může hodit pro celou řadu věcí. 
23.7.2021, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Radeon RX 6700 XT byl zprovozněn na desce s RISC-V CPU Radeon RX 6700 XT byl zprovozněn na desce s RISC-V CPU
Společnost SiFive dala minulý rok vývojářům k dispozici desky HiFive Unmatchd RISC-V s procesorem či SoC U7. Právě na jedné z nich byl nyní zprovozněn Radeon RX 6700 XT pod systémem Linux. 
23.7.2021, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Seagate plánuje vyslat na trh spotřebitelské 20TB pevné disky Seagate plánuje vyslat na trh spotřebitelské 20TB pevné disky
Seagate právě pracuje na nových pevných discích s vysokou kapacitou 20 TB, které budou určeny pro běžné spotřebitele a ne servery, NAS a podobně. Kdy přijdou a jaké technologie nám vůbec nabídnou?
23.7.2021, aktualita, Jan Vítek11 komentářů