Flight Simulator 2020 dostane podporu VR a bude i na Steamu

Flight Simulator 2020 dostane podporu VR a bude i na Steamu
, , aktualita
Microsoft Flight Simulator nám svou formou distribuce připomene éru disket, neboť krabicová verze bude k dispozici s celkem deseti oboustrannými DVD. Ovšem lidé preferující digitální distribuci budou mít možnost si hru koupit i na Steamu. 
K oblíbeným
reklama
Microsoft Flight Simulator 2020 se na trh chystá už opravdu brzy za dva týdny jej máme tu a dozvídáme se, že datum 18. srpna platí jak pro Windows Store, ale také pro platformu Steam. Vedle toho bude hra k dispozici také v rámci Xbox Game Pass for PC, takže kdo má tuto službu k dispozici, třeba díky prodejní akci na grafické karty, může si tuto hru dosyta vyzkoušet a nemusí si ji kupovat. Server KitGuru také uvádí, že v evropských obchodech bude nový Flight Simulator k dispozici také v krabicové verzi s nosiči, a to kvůli co nejlepší kompatibilitě i v podobě oboustranných DVD, jichž bude v krabici celkem deset. 
 
 
Dál se můžeme těšit na podporu VR headsetů, s nimiž to jistě bude velký zážitek, ostatně pokud se taková výbava dnes k něčemu hodí, pak to jsou právě simulátory či závodní hry, ať už letecké, vesmírné, nebo automobilové. Zkrátka všechny ty, jež mají za předlohu činnosti, při nichž se rovněž sedí. A aby nevznikla mýlka, Microsoft raději sám dopředu uvádí, že aktualizace s podporou VR přijde zdarma pro všechny verze. Očekávat ji můžeme někdy na podzim. 
 
 
Konkrétně pak můžeme vyhlížet vypuštění nového headsetu HP Reverb G2, s nímž bude daná aktualizace podporující virtuální realitu spojena. Vypadá to však, že ne všechny headsety budou podporovány hned. Nejdříve se dočkají (krom zmíněného Reverb G2) modely spadající do Windows Mixed Reality (WMR) a další budou následovat. Sledovat máme stránky Flight Simulatoru, kde se později dozvíme, které headsety budou kdy podporovány. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mozilla chce rozlousknout tajemství AI v YouTube, můžete také pomoci Mozilla chce rozlousknout tajemství AI v YouTube, můžete také pomoci
Algoritmy umělé inteligence na serveru YouTube byly vždycky záhadné. Společnost Mozilla jim chce přijít na klub a zjistit, proč někdy doporučují podivná videa. Připojit se můžete i vy pomocí doplňku prohlížeče.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Netgear uvádí herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000 Netgear uvádí herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000
Netgear přináší pro hráče nový herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000 WiFi6 AX5400. Ten má zvládat vysoké přenosové rychlosti, snižovat odezvy a lokalizovat ty nejrychlejší herní servery pro lepší hráčské zážitky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Crysis Remastered byl vypuštěn, Watch Dogs 2 jsou zdarma Crysis Remastered byl vypuštěn, Watch Dogs 2 jsou zdarma
Společnost Crytek nejdříve u fanoušků narazila a rozhodla se odložit nástup hry Crysis Remastered a ještě zapracovat na její kvalitě, respektive vylepšeních. Právě dnes už tento titul přichází na trh. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Ransomwarem napadená nemocnice nemohla přijmout ženu, ta zemřela Ransomwarem napadená nemocnice nemohla přijmout ženu, ta zemřela
V Německu hackeři vyděračským softwarem omylem napadli nemocnici, což vyústilo v nemalé problémy např. při přijímání pacientů. Nyní se vyšetřuje, zda právě to nestojí za úmrtím jedné z pacientek.
Včera, aktualita, Milan Šurkala14 komentářů
Gigabyte potvrzuje chystané 3060 8GB, RTX 3070 16GB a RTX 3080 20GB Gigabyte potvrzuje chystané 3060 8GB, RTX 3070 16GB a RTX 3080 20GB
Už to dávno viselo ve vzduchu a včera jsme se podívali i na to, že NVIDIA ve svých vlastních materiálech ukazuje, že 10GB karta RTX 3080 nebude jediná. Nyní se můžeme podívat na materiály firmy Gigabyte. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář