reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Folio 13 series - první ultrabook od HP v prodeji

, , aktualita
Folio 13 series - první ultrabook od HP v prodeji
Nové mobilní počítače třídy Ultrabook jsou momentálně žhavým tématem, protože v této době se na trh dostávají první zástupci. Jedním z nich je také Folio 13 od společnosti Hewlett-Packard představující první generaci ultrabooků této firmy....
Folio 13 series - první ultrabook od HP v prodeji
Nové mobilní počítače třídy Ultrabook jsou momentálně žhavým tématem, protože v této době se na trh dostávají první zástupci. Jedním z nich je také Folio 13 od společnosti Hewlett-Packard představující první generaci ultrabooků této firmy. V jeho specifikacích najdeme tloušťku pouze 18 mm, výdrž na jedno nabití 9,5 hodiny a předinstalované Windows 7 Home Premium či Professional 64bit, které mohou nabootovat v řádu jednotek sekund.

Za to vše si ale také zaplatíme minimálně 900 USD, za něž dostaneme podsvícenou klávesnici, 13,3" displej BrightView LED s obvyklým rozlišením 1366 x 768, dále 1,6 GHz Core i5-2467M, jeho integrovanou grafiku Intel HD Graphics 3000, 4 GB RAM a 128GB SSD.

Folio 13 celkem pochopitelně nemá integrovanou mechaniku, ovšem nechybí mu webkamera TrueVision HD, Gigabit Ethernet, 802.11 b/g/n WiFi, Bluetooth, multiformátová čtečka paměťových karet, podpora Intel Wireless Display, Dolby Advanced Audio, výstup na HDMI a blíže neupřesněná technologie CoolSense. Ta má zajistit kvalitní chlazení s ohledem na pohodlí uživatele.

Ultrabook od HP přijde se standardní zárukou. Více si o něm můžete zjistit z odkazu ve zdroji aktuality.

Zdroj: TZ Hewlett-Packard
reklama
reklama
reklama