Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Kdo chce přidat za titul "Pilot TMF"?

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
  1. Karel Polívka
    Karel Polívka
    Pokud máte zájem o rozšíření svého dosavadního titulu zde na fóru o "Pilot TMF", napište se sem :-). Podmínkou je pouze být členem této společenské skupiny.

Výsledek by byl například: "Starousedlík SHW / Pilot TMF".

Doposud provedené úpravy (bude průběžně aktualizováno):
    EditorPO, Deee-aN, LoGi.CZE, grapherX, Jiri@tncm, Kirk1, HiLow, Dejvak, miCHi, elpsycho, tibbarcz, NFG_ICE, fanynek, lightekk, lexxxa, nubbi, Georginek
  2. EditorPO
    EditorPO
    JJ diky pane za ustretovost voci nasej skupine.

Hlasim sa o rozsirenie "Pilot TMF".

Na druhu stranu ma zas napada, ci by som nemal mat skor "Pilot/Admin TMF". Ale to uz asi prehanam :-).
  3. Deee-aN
    Deee-aN
    Asi by bylo podivné, kdybych to tam neměl, takže mi to tam můžete připsat taky, prosím.
  4. LoGi.CZE
    LoGi.CZE
    Nevim, jestli je pro mě "Pilot TMF" správné označení. :-) Každopádně se hlásim.
  5. grapherX
    grapherX
    Chtěl bych se nahlásit o rozšířen "Pilot TMF".
  6. jrx
    jrx
    Také bych poprosil o titul Pilot TMF. Děkuji.
  7. Kirk1
    Kirk1
    Super ja sa tak isto hlásim
  8. HiLow
    HiLow
    Taky bych se rad prihlasil. Diky.
  9. Dejvak
    Dejvak
    Rad bych se taky prihlasil. Pripojil bych k tomu i zadost o zmenu nicku na maadaf. Dekuji.
  10. miCHi
    miCHi
    Měl bych také zájem o rozšíření mého dosavadního titulu zde na fóru
  11. elpsycho
    elpsycho
    I já poprosím o rozšíření titulu, díky.
  12. tibbarcz
    tibbarcz
    Ahojky i já bych se rád zůčastnil ... přeci jen máš už něco naježdíno a těch klávesnic co jsem rozbil ještě na staré TM D
  13. ICE_D
    ICE_D
    Prosim o rozsireni titulu o Pilot TMF - jsem jednim z prvnich pilotu zde, tak bych moh bejt neeee???
  14. fanynek
    fanynek
    I já jsem podlehl kouzlu této hry a rád bych měl u svého nicku tento titul. Slibuju, že budu závodit do rozbití klávesnice.
  15. lightekk
    lightekk
    bez TM už by můj život nestál za nic , prosím o přidání pilota, děkuji
  16. kevin00
    kevin00
    Rád bych poprosil také o rozšíření Pilot TMF, děkuji.
  17. lexxxa
    lexxxa
    Dobry den, sice jsem v Trackmanii novacek ale take prosim o rozsireni Pilot TMF,dekuji
  18. nubbi
    nubbi
    dobry den,prosim o pridani titulu Pilot TMF,dekuji
  19. lexxxa
    lexxxa
    Dobry den, prosim o zmenu ranku z Obcasny diskuter na Obyvatel SHW, pocet mych prispevku tomu odpovida,dekuji za kladne vyrizeni me zadosti
  20. jrx
    jrx
    Spíš by to chtělo opravit tu automatickou změnu ranku při dosažení určitého počtu příspěvků, protože je nás tu docela hodně (včetně mě), co to potřebují změnit.
Zobrazené výsledky: 1 až 20 z 30
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední