Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Jakou značku notebooku preferujete?

Hlasujících
318. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • HP

51 16.04%
  • Dell

48 15.09%
  • Toshiba

29 9.12%
  • Asus

38 11.95%
  • Acer

25 7.86%
  • Umax

0 0%
  • Fujitsu-Siemens

10 3.14%
  • Lenovo ( IBM )

78 24.53%
  • BenQ

0 0%
  • Sony

14 4.40%
  • LG

1 0.31%
  • Apple

7 2.20%
  • Jiný

17 5.35%
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 57

Téma: Jakou značku notebooku preferujete?

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od tgfh Zobrazit příspěvek
    S notebooky nemám téměř žádné zkušenosti, ale s největší pravděpodobností si v srpnu jeden budu kupovat. Určitě se ozvu
    V srpnu?:-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Intri Zobrazit příspěvek
    V srpnu?:-)
    Budu potřebovat na VŠ do Brna nějaký slušný noťas

- Nějaký AMD
    - Dual channel
    - int. grafika by měla stačit
    - aspoň 120GB HDD
    - přiměřená velikost

Na to je ale ještě čas
    Naposledy upraveno uživatelem tgfh: 18-10-2007 v 20:54

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Aha, já myslel, že sis jen spletl měsíc, protože srpen byl celkem nedávno. Jj, času je spousta, v té době už snad bude i možné rozhodnout, jestli jsou ty nové designy od Aceru opravdu tak kvalitní, jak můžou na první pohled vypadat. Ale nemyslím si, že se něco změní v servisu, tak by asi stejně byla moudřejší nějaká jiná značka. Však uvidíš, jak říkáš, času dost. Ale začni pomalu šetřit, ať nemusíš kupovat levné věci.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

ja hlasuju pro Lenovo, resp IBM
    mam sluzebni ThinkPad T60 a je to basta.

odb odb je offline
    Obyvatel SHW
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od eraser Zobrazit příspěvek
    Práve dizajn mi príde u Thinkpadov veľmi vydarený a elegantný... a najmä u portability modeloch, ktoré sú neskutočne tenké a ľahké.
    musím súhlasiť, IBM a Thinkpad jednoznačne perfektný dizajn a funkčnosť (Thinkpady a monitory EIZO z pohľadu dizajnu žeriem . Možno pre niekoho strohý a nevkusný dizajn ale to je vec názoru, ja zase nemusím leštený hliník od ASUSu. U mna jednoznačne čo sa týka dizajnu a funkčnosti vedie Thinkpad. S Dellom tiež nemám zlé skúsenosti. Niesú najlacnejší ale stojí to za to.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Nehlasovala jsem, protože jich je víc, musela bych být nespravedlivá - nebo spíš tam ta jedna jediná možnost chybí; IBM, když bylo ještě IBM. Lenovo už malinko kleslo někam, kde mu nemůžu dát jedničku s hvězdičkou, i když Thinkpady na tom pořád nejsou zle. V závěsu pak FJS za jejich tablet PC - jsou asi jediní, kteří se téhle části trhu opravdu věnují a na nabídce je to vidět. Jisté sympatie, byť podepřené jen krátkými zkušenostmi, chovám i k Toshibě.
    Naopak na chvostu se veze rozhodně Acer, nově i Sony (za jejich Vista only Vaia, která nejdou downgradovat, přestože na Visty nemají výkon), a čistě osobní odpor mám k HP.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Hlasoval jsem pro Dell, koupil jsem si ho zacatkem zari a jsem s nim nadmiru spokojenej
    Muj prvni notebook byl Asus a jako znacku bych si ho klidne taky koupil znova

jinak, pak mi prijde odbry HP, ale nesplnilo me pozadavky v dany cenovy kategorii
    a pak se mi strasne libi design starych IBM/Lenovo, proste takovej ten hranatej - ten proste imho nema chybu, skoda, ze Lenovo dodava i kulatejsi tvay ...
    Sony jsou taky fajn, ale cenove jsou nekde jinde a vesmes nedelaji DTR

Občasný diskutér Avatar uživatele slavick
    Registrace
    Aug 2007

Já osobně mám slabost pro IBM(Lenovo), mám takového obříka :-) Thinkpad G40 a nemůžu si na něj stěžovat. Jinak přítelkyni jsem pořídil Asuse a šel bych do něj klidně taky.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Už více jak půl roku používám notebook VBI(verified by intel) a jsem velice spokojený. Nevím, jestli je to tím, že je to můj první notebook, nebo jesli je opravdu kvalitní.
    Více informací o této značce na: http://www.vbi.cz

Obyvatel SHW Avatar uživatele pepos01
    Registrace
    Mar 2008

Velmi dobré zkušenosti mám s NB od HP a Dellu.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

Momentálně mám noťas od Dellu (konkrétně Latitude D600) a jsem s ním naprosto spokojen. Dobré provedení, promyšlená konstrukce, klávesnice podobná rozložením stolním modelům a další vychytávky, které má tenhle typ se mi moc líbí. Další značkou, kterou uznávám je Lenova (IBM).

Mezi značky, které zase neuznávám vůbec patří zcela určitě Acer. Cenově se nejedná o špatné noťasy, výkonově často také ne, ale to jejich provedení Nad ním je i zaplakat málo. Dost často se pak stává, že brzy nějaká ta část kompu odejde do křemíkového nebe.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

No, ja jsem se svym Dellem naprosto spokojeny ... ale IBM si prvi misto urcite zaslouzi.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Tommula
    Registrace
    Apr 2007

Myslim ze je to pripad od pripadu.. Mam velmi dobre zkusenosti s Toshibou... mel jsem dve, a na to ze ta jedna byla prakticky to nejlevnejsi co se dalo sehnat L40-14F, tak zpracovani vyborne, klavesnice az na drobne "ťapkani" pri zmacknuti velmi pohodlna a ticha :-) Co jsem bral Fujitsu-Siemensy tak vsechno fajn, az na softwarovou vybavu a spravu napajeni notebooku, to nebylo buhvi co, jinak klavesnice a zpracovani o malilinko horsi nez Toshiba. Samozrejme notebooky jako Dell jsou co se tyce kvality perfektni ale tam se mi nelibi ze se az prilis plati za znacku, ano je to kvalita ale na ukor ceny, coz nekteri vyrobci dokazou stejnou kvalitu i s nizsi cenou.. :-) IBM sou tanky, bohuzel ten design se mi moc nelibi, vypadaji jako takove krabice, ale co jsem mel moznost vyzkouset nejaky Thinkpad tak sem byl prekvapy skvelym displayem a vydrzi, s tou se vazne nedaly srovnavat predesle kousky. Ted co mam Asuse, tak oproti Toshibe mel dvojnasobnou cenu, ale zpracovani neni na takove urovni jak bych chtel, za ty penize... :-)
    Minuly tyden jsem daval jednoho Acera Extensu a byl sem mile prekvapeny, za ty penize vyborny kancelarsky stroj.. Bylo to pro babicku jedne zname a na tu jeji praci bohate dostacujici, i do kancelari apod bych ji doporucil. Uz to neni co to byvalo, ze Acer je nejvetsi s*it.. pri tak masove vyrobe se neni cemu divit ze to zpracovani je malinko horsi, ale byvale travelMate od Aceru byly perfektni. A koho tlaci penize a potrebuje notebook na obcasnou praci a nebude ho vsude vlacet s sebou tak proc ne... :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Tak já mam prvního booka teď a jelikož sem ho potřeboval tak náhle a nebyli prachy a nechtěl sem koupit nějakej levnej co vídám na netu s 512 RAM a Vistama,to je asi děs,tak sem koupil stařičký Acer Ferrari 3200 s výkonem zatím spokojenej,je tam 2G RAM jen škoda jednojádrovýho procesoru...
    Problém teda trochu se slušnejma ovladačema,wifi se mi nepodařilo rozjet(možná špatná karta) a pak zlobila DVD mechanika,tu mě vyměnili na záruku kterou mi dali.
    Je fakt že tenhle book pěkně topí,teda hlavně při hrách se umí hezky rozehřát,takže uvažuju ještě o nějaké chladicí podložce abych aspoň trochu ulehčil chlazení.
    Takže až bude tenhle noťas dosluhovat,jakože už asi má nárok,doufam že tak rok ještě vydrží,tak pak bude těžké rozhodování.
    Osobně se mi teď líbí Notebook MSI GX700E ale nevím jak sou na tom tyhle s kvalitou?

Pravidelný diskutér Avatar uživatele hippouss
    Registrace
    May 2006

ja dokud sem nenarazil na VBI notebooky tak sem za boha nemoh najit konfiguracu ktera by mi sedela a na vbi sem si vse nakonfiguroval a ted uz sem s nim pres pul roku spokojen, takze ja volim konfigurovatelny notebooky nyni v podobe VBI programu :-)

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Jakou značku/zdroj?
    Od Michal Koláček v sekci Zdroje
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 25-02-2011, 13:01
  2. Reakcí: 59
    Poslední příspěvek: 12-08-2009, 08:53
  3. Jakou značku/model notebooku na VŠ ?
    Od NNNTomas v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 1