Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Jakou značku notebooku preferujete?

Hlasujících
318. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • HP

51 16.04%
  • Dell

48 15.09%
  • Toshiba

29 9.12%
  • Asus

38 11.95%
  • Acer

25 7.86%
  • Umax

0 0%
  • Fujitsu-Siemens

10 3.14%
  • Lenovo ( IBM )

78 24.53%
  • BenQ

0 0%
  • Sony

14 4.40%
  • LG

1 0.31%
  • Apple

7 2.20%
  • Jiný

17 5.35%
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 57

Téma: Jakou značku notebooku preferujete?

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

nevidim tady MSI....???
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Fakt škoda že tam néni MSI, keré má hodně dobrý poměr cena/výkon, neplatí sa za značku, ale zas s notebookama nemajů takové zkušenosti jak HP, IBM, ASUS,...

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2008

Já mám acer a nemám s ním žádným problém, slyšel jsem hodně názorů že jsou poruchový lmě zatím drží. Bohužel výkonostně je velice zastaralý a teď budu pořizovat nový.

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

IBM (respektive modely lenova od IBM pocházející). Jinak ze svého okolí mám špatné zkušenosti s HP a jejich servisem.
    (ntb bráchy byl dvakrát na výměně displeje, jednou místo displeje vyměnili audio jack???, podruhý vyměnili displej, ale za jinej a horší typ.....)

Jakoob

Rozhodně Lenovo(IBM),
    mám Z61m už 2roky a pracuje jedna báseň. Další noťas bude rozhodně Thinkpad.
    Z ostatních značek ještě tak Dell, Toshiba a HP.

Pokud potřebujete notebook, nebo-li přenosný počítač vyhněte se obloukem levným kouskům. Teď sem měl doma půl roku starý acer za 10 000....jedním slovem hrůza.

Erb Erb je offline
    Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Nejraději mám Toshibu. Byl to taky první notebook s kterým jsem pracoval (rok 1992, monochromatický display).

Nováček Avatar uživatele FattalError
    Registrace
    Dec 2006

Jak jsem tak koukal na Lenovo nic proti jejich zpracování a výdrže baterie. Nemam s nima zkušenosti co do dlouhodobého užívání, ale jak jsem tak brouzdal internetem a srovnával jednotlivé kousky tak Lenovo je v poměru cena/výkon dost špatné.

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

IBM můj první - slušný, IBM můj druhý - velmi kvalitní, Asus můj třetí - už ho raděj nemam a až budu kupovat bude to Lenovo. Po zkušenosti s Asusem raděj nebudu riskovat další výrobce. S IBM jsem byl spokojený takže lenovo by na tom nemělo být o nic hůř.
    Citace Původně odesláno od FattalError Zobrazit příspěvek
    Jak jsem tak koukal na Lenovo nic proti jejich zpracování a výdrže baterie. Nemam s nima zkušenosti co do dlouhodobého užívání, ale jak jsem tak brouzdal internetem a srovnával jednotlivé kousky tak Lenovo je v poměru cena/výkon dost špatné.
    A co třeba Cena/Kvalita ? A teda jako nevim, třeba taková SL500 v nějakej lepší verzi neni špatnej NB. A do 20000 se s nim taky vejdeš

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

jednoznačne DELL

mám DELL XPS M1330, úplne som spokojný. Predtým som mal MSI M670X a to bolo hrôza

a najlepšie na DELLe je NBS - Next Bussiness Day

Obyvatel SHW Avatar uživatele Liqid
    Registrace
    Feb 2008

Celkem me mrzi ze tady v anketen neni MSI jejich notasy co vim jsou bezproblemove a miluju jejich design.

Občasný diskutér Avatar uživatele cenelu
    Registrace
    Jan 2008

Při koupi nového ntb jsem se rozmýšlel mezi značkami HP a Fujitsu-Siemens. Nakonec jsem vzal Fujitsu-siemens.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Intri Zobrazit příspěvek
    Celkem se divím, že tady není tahle základní anketa... Tak ji vytvářím. Názory na značky a případné odůvodnění hlasování dejte sem. Anketu taky dělám schválně jen s jednou možnou odpovědí, aby to případné nové kupce notebooků lépe informovalo, kterou značku jo a kterou ne. Klidně však připište, že jste hlasovali tak a tak, ale že k této značce cítíte stejné sympatie nebo naopak antipatie.
    preco tam nemas MSI, je to dost znamy vyrobca na to aby nemusel byt medzi inymi

Pravidelný diskutér Avatar uživatele MartyMcFly
    Registrace
    May 2007

Osobně preferuji notebooky od Dellu, který mě absolutně vyhovují, ale na druhou stranu mám rád i Asuse a HP. Značku, kterou opravdu nemám rád je Acer a neznačkové "marketové" notebooky.

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Hlasoval jsem pro Asus. Už víc než dva roky používám model A8H a kromě jediné reklamace (skoro se rozpadlo šasi ) vše běží naprosto OK. Navíc reklamace byla vyřízena bez problémů. Jinak se mi líbí ThinkPady od Lenova nebo ještě HP a Dell. Je toho víc, při koupi bych značku nezohledňoval jako primární kritérium. Může se totiž klidně stát, že narazíte na Acer, kterej bude šlapat léta a naopak Lenovo může odejít za pár měsíců. Myslim si, že dneska je to už dost subjektivní. Není nad vlastní zkušenost

Nováček
    Registrace
    May 2009

Sony, Dell, IBM.

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Jakou značku/zdroj?
    Od Michal Koláček v sekci Zdroje
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 25-02-2011, 13:01