Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Jakou značku notebooku preferujete?

Hlasujících
318. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • HP

51 16.04%
  • Dell

48 15.09%
  • Toshiba

29 9.12%
  • Asus

38 11.95%
  • Acer

25 7.86%
  • Umax

0 0%
  • Fujitsu-Siemens

10 3.14%
  • Lenovo ( IBM )

78 24.53%
  • BenQ

0 0%
  • Sony

14 4.40%
  • LG

1 0.31%
  • Apple

7 2.20%
  • Jiný

17 5.35%
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 57

Téma: Jakou značku notebooku preferujete?

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Celkem se divím, že tady není tahle základní anketa... Tak ji vytvářím. Názory na značky a případné odůvodnění hlasování dejte sem. Anketu taky dělám schválně jen s jednou možnou odpovědí, aby to případné nové kupce notebooků lépe informovalo, kterou značku jo a kterou ne. Klidně však připište, že jste hlasovali tak a tak, ale že k této značce cítíte stejné sympatie nebo naopak antipatie.
    Naposledy upraveno uživatelem ICEBOSS: 14-02-2009 v 21:22
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

jedno Lenovo v rodině je, a vesměs spokojenost, takže tak

Registrace
    Sep 2007

Jj, na Lenovo jsem snad nikdy neslyšel stížnost. Toshibu jsem si koupil vesměs jen proto, že její distributor je známý matky, takže bych tam měl případně nějakou vlivnou osobu, kdyby byly potíže. Ale jinak bych zkusil asi to HP, Dell nebo Lenovo.

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=2449

jinak anketa nemela byt vyber jedne moznosti ale moznost jich zvolit vic...

Registrace
    Sep 2007

Vždyť jsem psal, že jsem schválně zvolil jenom jednu možnou odpověď, aby to mělo větší vypovídací hodnotu. A osobně bych řekl, že je mnohem příjemnější kouknout na anketu a vidět, která značka má nejvíce hlasů, než procházet fórum s desítkami příspěvků a počítat hlasy ručně.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele s.skull
    Registrace
    Jun 2007

Tak jsem se také přidal k hlasování :-) Teď jsem pro jednoho rodinného příslušníka kupoval dell vostro - rozhodla záruka na náhodné poškození :-)... Ale hlasoval jsem pro HP. Srdcová záležitost... Sám teď mám přes tři roky staré HP Pavillion zx5000 a žádný problém, dostačující výkon, stále funkční baterie ( které vydrží jako 1/2roku starý asus :-))...

Registrace
    Sep 2007

No jo, staré notebooky, to byla jedna radost. Můj starý Compaq, než umřel, vydržel hodinu a půl. Tolik nevydrží ani teď moje Toshiba při maximálním výkonu. Nutno říct, že hodinu a půl ta baterie vydržela i v době, kdy byl notebook ( a tedy i ona ) úplně nový, stejně jako v době 7 let poté. S kvalitnější baterii jsem se ještě nesetkal. Za 7 let žádný pokles kapacity, natož pak omezení funkčnosti, to je celkem fascinující výsledek.

Jinak já hlasoval pro Dell, i když mám Toshibu.

Starousedlík SHW Avatar uživatele crasher.km
    Registrace
    Aug 2007

řeknu to takhle -když NTB,tak Asus ,HP,nebo lenovo ... HP se teď kazí desky, asus -výborný poměry cena/výkon a vůbec ..... mám jej doma a veškerá spokojenost .... hlasoval sem pro IBM,protože prostě IBM nejskušenější , sic nic moc vzhled,ale jinak podle mě dokonalé NTB.

eraser

Citace Původně odesláno od crasher.km Zobrazit příspěvek
    prostě IBM nejskušenější , sic nic moc vzhled,ale jinak podle mě dokonalé NTB.
    Práve dizajn mi príde u Thinkpadov veľmi vydarený a elegantný... a najmä u portability modeloch, ktoré sú neskutočne tenké a ľahké.

Mimochodom, ak je reč o výdrži, tak môj 1.5 ročný Thinkpad T43 beží 3 hodiny pri surfovaní, či kancelárskej práci, no a 2 hodinky so zapnutým wifi.

Starousedlík SHW Avatar uživatele crasher.km
    Registrace
    Aug 2007

eraser : jasnýý ... já neříkám že jsou hnusný ale třeba ASUSu s leštěným hliníkem se prostě nevyrovnaj )
    IBM je ale prostě designová klasa

Registrace
    Sep 2007

Tak "naprosto nečekaně" teď zatím vyhrává Lenovo...:-) Aby ne, Thinkpady si popularitu určitě zaslouží.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

Když notebook tak nejradši IBM. Jsou kvalitní a hodně toho vydrží. Sice nejsou zrovna nejlevnější ale nestane se u nich hned tak aby se třeba rozbila po půl roce intenzivnějšího používání klávesnice jako jednomu mému známému. Tuším že měl Della. Pak přesedlal na IBM a nemůže si ho vynachválit.

Další dobré značky jsou podle mě HP a asi i Asus. Acer má sice snad nejlepší poměr ceny a výkonu ale mizerné plasty a celé provedení notebooku, které nic nevydrží mě dost odrazuje...

Registrace
    Sep 2007

Na IBM se mi nejvíc líbí ta kovová výztuž i u levných modelů. Vyztuženou konstrukci nemá ani moje mainstreamová Toshiba.

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

S notebooky nemám téměř žádné zkušenosti, ale s největší pravděpodobností si v srpnu jeden budu kupovat. Určitě se ozvu

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

no já ted sedím zrovna u tatkovýho IBM thinkpad a myslím že sice nejsou pěkný ale zase jsou odolný proti nárazu a tak ale jinak poměr /cena/výkon myslím že to je asi nejlepší notas u kterého jsem seděl sice nic leštěnýho jako asus nebo acer ale zase nejsou tak poruchový,seděl jsem už u více nootebuků ale tenhle se jim nevyrovná např .hawlettPackard ten musel hned do opravny a acer o tom ani nemluvím

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Jakou značku/zdroj?
    Od Michal Koláček v sekci Zdroje
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 25-02-2011, 13:01
  2. Reakcí: 59
    Poslední příspěvek: 12-08-2009, 08:53
  3. Jakou značku/model notebooku na VŠ ?
    Od NNNTomas v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 1