reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

kompatibilita pamětových kareta čteček

ppetan (1)|20.10.2007 21:43
Vážení,mám na Vás dotaz s kterým si nevím opravdu rady,ani na diskuzních forech jsem nic neobjevil.
Jsem spokojeným majitelem PDA FujitsuSiemens N560.Používám čtečku karet Soledo All in One a pamětovou kartu Kinston 2GB.Ctěl jsem zvětšit pamět a tak jsem si u Vás koupil pamět Pretec Cheetah 4GB (upozornuji SD né SDHAC).PDA ji bez problému poznalo a tak jsem si na ni chtěl nahrát filmeček a kartu vložil do čtečky.Stala se nemylá věc čtečka kartu nepoznala.Zašel jsem k Vám a zakoupil novou čtečku karet Kingston FCR-HS215/1.Windows XP ji opět neviděli a tak jsem nabootoval do Linuxu tam bylo vše OK,nahrál jsem tam video a nabootoval jsem do Windows,kartu zformátoval a již fungovala dobře i ve Windows.Ovšem stala se nemylá věc,přes program Microsoft ActiveSync jsem do PDA nahrál program na přehrávání videa a uložil jsem ho na kartě a dále pak jsem vložil kartu do čtečky Kingston s vědomím,že video na kartu nahraju rychleji,neř přes ActiveSync a ted to začalo čtečka vůbec neviděla žádné soubory nahrané v PDA,nic řekl jsem si,nahrál video a vložil kartu do PDA,kde byly zase pro změnu vidět poze nahrané soubory ze čtečky,ale nebyly vidět žádné soubory nahrané v PDA,ani programy uložené na kartě nefungovaly.Skusil jsem ještě to samé s kartou Kingston 2 GB,ale dopadlo to stejně.Pouze v kombinaci karty Kingston 2GB a čtečky Soledo fungovalo vše jak má.Poradíte mi jinou čtečku,nebo jinou 4GB kartu a nebo to samé s 4 GB kartou prostě nepůjde?Předem děkuji za odpověd.