reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Modrá obrazovka smrti vzdy po startu 1 programu- PROČ a jak tomu předejít?

fidorka (213)|28.7.2019 14:40
Začala se mi objevovat modrá obrazovka smrti při spuštění µTorrent (stahuju různé tutoriály). Dříve to nedělalo ale pár dní včera, vždy když jsem to spustil tak pár vteřin po spuštění ihned -modrá obrazovka smrti (viz obrázek). Potřebuju stáhnout nějaké další věci a jednoduše potřebuju mít ten program funkční. V programu mám taky "uložené" torrenty na tutoriály co už jsem stáhl a chtěl bych toto zachovat. Občas se mi stane že chci stáhnout tutoriál který už jsem stáhl a µTorrent mě varuje že toto už má v databázi. Chtěl bych toto zachovat.

Jak postupovat? "Nainstaloval" jsem nejnovější portable verzi (novější než ta předchozí) a ta jede OK. Mám dva dotazy - jak získat předchozí "databázi" torrentů z té předchozí verze...? (tzn aby to vědělo co už mám stažené atd.). Předpokládám že to je uloženo v těch *.torrent souborech ( i to co už jsem stáhl, případn z těch co se nestačili stáhnout - kolik mám z kterého už staženo, aby se to dokončilo). Stačí najít ty jednotlivé *.torrent soubory a naládovat to do té nové verze?

Zde je obrazovka smrti (foceno mobilem)? Co to může způsobovat? Jen prostě nějak poničená instalace µTorrent, nebo nedej bože poničený (sektor?) pevného disku (HW) na kterém je zrovna µTorrent nainstalován?

ODKAZ:

https://postimg.cc/DSsDrN18

Nikdy se mi (myslím) nestalo aby se modrá obrazovka smrti zobrazovala periodicky, pravidelně vždy po spuštění určitého programu... Co si o tom myslet?

EDIT: Mám windows 7 64 bit
kevin00 (10238)|29.7.2019 17:16

Doporučuji používat verzi 2.2.1, případně qBittorrent / BitTorrent klient.
fidorka (213)|29.7.2019 19:33
Díky podívám se na to :-).
john (877)|31.7.2019 16:43
otestuj RAM, pripadne sniz OC, pokud je tedy PC pretaktovano "na krev"....
fidorka (213)|3.8.2019 19:29
Přetaktováno nic nemám. s tou ram to je asi dobrý nápad, díky