Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Amd ryzen 2600 oc

Nováček
    Registrace
    May 2014

Chtěl bych se zeptat kolik kdo vymáčkl z tohoto procesoru při základním chladiči dodávaným s CPU stabilně a na jakých hodnotách. Jeho výkon mi stačí i v základu, takže bych nerad slyšel odpoědi typu: "Jestli chceš taktovat, kup lepší chladič". Ptám se jen tak pro zajímavost, jestli z něj nejde v základu dostat víc, než na jaké nastavení byl určen výrobcem. Děkuji za odpovědi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele Donald64
    Registrace
    Sep 2012

S boxovaným Wraith stealth: 1,23V, 4GHz, 87°C (1h blender).

Místo pro OC tam i s boxovaným chladičem samozřejmě je, ale pokud nejsi ochotný snášet vysoké teploty a hluk, tak doopravdy doporučuji aftermarket chlazení, Freezer 34, který se sežene za méně, jak 600Kč, je skvělou volbou.

Nováček
    Registrace
    May 2014

Tak mi to nedalo a opravdu mi s boxovaným chladičem vadily šíleně vysoké teploty už na default nastavení a ten hluk... Dokoupil jsem Feru 3. Teploty úplně na pohodu. Bez zátěže 35-45°C - hraní 50-55°C. Vše při 4.1GHz. Takže teď mě zajímá potenciál OC :-D 4.1 GHz naprosto stabilní. 4.2 GHz - už v zátěži spadne. Patrně to bude chtít přifouknout napětí, ale do toho jsem se bez zkušeností nějak neměl odvahu pustit. Zatím jsem testoval jen na "auto". Někdo nějaké zkušenosti?