Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: Nej mobil do 3000 Kč?

4.12.2019 10:08
fidorkaProsím nepište nesmysly jako "Nej mobil do 3 tisíc?= žádný" atd.

Doted jsem měl nějaký Ulefone koupený před 3 roky za 1950 Kč a 3 roky jel v pohodě :-)... (jo fotky nebyly nic moc ale jinak v pohodě).

Takže ano, mobil az 3 tísíce jde, pokud nesouhlásíte napravo nahoře je takový červený křížek, klikněte ho prosím, díky :-).

Nemám žádné special požadavky, snad jen že bych chtěl nějaký co má (v dané kategorii) dobré fotky. Taky bych HODNE preferoval maly mobil, ten současný má 4,5 palce display a vyhovuje mi. Taky bych chtěl asi aby něco vydržel, klidně na úkor funkcí.

Který byste mi doporučily?

Díky
5.12.2019 07:37
Donald64Výběr by byl mnohem zajímavější, mít třeba o tisícovku navíc.

V této cenovce bych volil asi https://www.alza.cz/asus-zenfone-max-m1?dq=5553826

případně https://www.alza.cz/lenovo-k9?dq=5640904
5.12.2019 08:40
fidorkaDíky

Ten Asus se moc nevidí doporučovaný. Zajímavý

ještě - existují nějaké stránky kde bych se mohl podívat na kvalitu fotek z těchto fotáků do 3000 Kč?

Nic moc jsem nenašel, jsou stránky na tohle, ale tam jsou jen fotky z dražších fotáků, jediný co mi asi zbývá je projízdět jednotlivé recenze jednitlivých telefonů a doufat že tam mají obrázky focené z daných fotaků v plném rozlišení ke stažení.
6.12.2019 03:22
kevin00Lenovo bych nedoporučoval, vzhledem k zmršenému softwaru. V této cenové relaci doporučuji Nokii 3.2.
6.12.2019 06:53
Donald64Jako máš pravdu, že čistý android bez nadstavby je po výkonové stránce velmi povedený a člověk má i více volného místa v telefonu, takže bych s přihlédnutím k této skutečnosti svůj názor přehodnotil a taktéž se přiklonil s částkou striktně do 3k k této Nokii.
7.12.2019 09:57
VenteroAsus Zenfone max m1 bych také doporučil - dle referencí vysoká spolehlivost, nízká poruchovost, silnější baterka o 20 - 25 % vůči konkurenci v této cenové hladině.
Lenovo v žádném případě! - to jsou shitovky.
Ještě doporučím LG Q7 - za cenu něco přes tu trojku IP68 military standard - hmm, koukám, že už není ...
No teď je LG K40 a K50.
Připojím se i k té Nokii.
Malý mobil máš 2 možnosti a ani jednu zdaleka ne do 3000,-: Buď Apple nebo Sony Xperia compact ... ... též jsem z nabídky producentů v tomto směru zklamaný neboť jako prodejce jsem cca 20% zájem o menší velikosti zaznamenal - a to není malé číslo.