reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jak obnovit mobil ze zálohy na Disku google?

lape (109)|20.2.2020 13:57
Zdravím

Dával jsem mobil na reklamaci a předtím jsem si udělal zálohu přes Google účet a teď po návratu mobilu z reklamace nemůžu přijít na to,jak tuto zálohu dostat do telefonu.Na Google disku zálohu vidím,ale nevím jak ji spustit.Když dám u účtu synchronizaci,tak se nestane nic,respektive něco proběhně,ale rozhodně se do mobilu nevrátí nic ze zálohy.Na netu jsem taky nenašel žádný použitelný,nebo spíš fungující tip.Předem díky za radu
Jech Josef (206)|20.2.2020 20:43
Když zapneš telefon tak co ti to dělá. Chová se to jako nový mobil že musíš začínat od začátku vše zadávat nebo už to tam máš. Nejlepší je dát telefon do továrního nastavení a potom vše nastavovat co ti telefon ukazuje napříkl. nastavení Vifi, účtu google, zabespečení. Potom by se měla ukázat hláška jestli chceš telefon obnovit a měli by se ti tam ukázat poslední body obnovy. Ty si zvolíš který bod chceš obnovit a jakým způsobem. Mělo by ti to poslat na Gmail kod ten tam musíš zadat aby věděli že si to ty. Budeš tam mýt několik způsobu jak jak ho obnovit, např. přes blutu nebo z jiného telefonu a ještě jiné způsoby ty si vybereš jakým způsobem ho chceš obnovit a ono tě to povede k obnově. Nevím jestli jsem to napsal srozumitelně ale ten začátek jo. tovární nastavení, výběr země a pak by tě to mělo vést k nastavení telefonu.
lape (109)|22.2.2020 07:38
Telefon byl v továrním nastavení vrácen z reklamace,protože se měnila celá základní deska a oba foťáky,ale při nastavování nenaskočila žádné možnost obnovy.No co jsem nakonec našel na netu,je,že z google disku se to údajně úplně obnovit nedá a příště je lepší dělat zálohu přes jinou aplikaci.Řešit už to dál nebudu,holt si tam synovec bude muset ty aplikace atd naházet znovu a hry si znovu odehrát :D