reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Call of Duty Warzone - Windows 7 - kde bezpečně stáhnout Direct X 12 pro tento OS?

fidorka (213)|25.3.2020 21:55
Tak jsem si stáhl Call of Duty: Warzone - new free battle royale a hází mi to chybu, něco jako direct x has encountered an unrecoverable error. Díval jsem se na net a nejpravděpodobnější lék na muj problém je že nemám Direct X 12 ale jen 11.

Mám Windows 7 64 bit, SP1 , direct x mám 11 jen, ovladače na grafickou kartu (GTX 1070 8 GB) mám asi 3 roky staré (lol).

Muj dotaz je jednoduchý - kde "bezpečně" stáhnout Direct X 12 verzi pro muj OS (windows 7 64 bit SP1)? Našel jsem různější odkazy ale působí trochu pofiderně a nerad bych si nainstaloval spolu s tím i nějaký "problém". Kde to tedy bezpečně stáhnout pro muj OS...?

Nebo stačí stáhnout nejnovější ovladače pro moji grafickou kartu z ofic. stránek Nvidia a tyto nejnovější ovladače budou mít již dirext 12 v sobě obsaženou, takže bude stačit nainstalovat tyto nové ovladače...?

(rád bych pokud možno nainstaloval co nejméně nových věcí abych si náhodou nerozesr** programy (a celkově systém) co mi ted funguje ok (jestli je to vubec možné)).

Děkuji. :-)
kevin00 (10238)|27.3.2020 07:15
Windows 7 nepodporují Direct X verze 12. Ovladače ke grafické kartě si stáhni zde.