Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: Co potřebuji k přímému poslechu radií přes internet na mobilu?

31.3.2020 11:41
chalupníkCo potřebuji k přímému poslechu radií přes internet na mobilu? Nějaký univerzální streamer program? Dík za radu
31.3.2020 11:49
kevin00Stačí na Google Play vyhledat aplikaci, která slouží k přehrávání internetových rádií :)
31.3.2020 12:05
chalupník[QUOTE=kevin00;603810]Stačí na Google Play vyhledat aplikaci, která slouží k přehrávání internetových rádií :)[/QUOTE]

Díky. Já totiž Google Play nemám, takže tam nechodím, dcera ale ano.
31.3.2020 12:16
kevin00Stačí si zřídit Google účet, případně se dají aplikace stáhnout z APKMirror.
1.4.2020 10:14
chalupníkMoc díky. Jsem tu po dlouhé době, tak si to tady užiju, jestli mi pomužeš ještě.
1.U starého HP notasu po zadání spořiče obrazovky stejně zustane svítit plocha a spořič jede přes.
2.Nenašel jsem ve Firefoxu aktivaci zákazu aktualizací. /malý a pomalý disk i HP/ . Vadí nevadí?
3.Na některých stránkách funguje uložení přihlašovacích udaju, ale ve většině se mi stejně neuloží. Tak je musím vypisovat znovu a znovu.
Zatím stačí a děkuji.
1.4.2020 07:30
kevin001) Musíš uvést typ notebooku, operační systém, lépe popsat daný problém. Tj. zůstane svítit plocha a spořič jede přes znamená, že je plocha stále zobrazena jako pozadí spořiče obrazovky?
2) V případě potřeby deaktivace aktualizací Firefox, následuj kroky popsané zde.
3) Verze prohlížeče? Obecně aktualizuj prohlížeč na jeho poslední verzi, případně proveď jeho čistou instalaci s novým profilem.
20.4.2020 06:33
chalupník[QUOTE=kevin00;603814]1) Musíš uvést typ notebooku, operační systém, lépe popsat daný problém. Tj. zůstane svítit plocha a spořič jede přes znamená, že je plocha stále zobrazena jako pozadí spořiče obrazovky?
2) V případě potřeby deaktivace aktualizací Firefox, následuj kroky popsané zde.
3) Verze prohlížeče? Obecně aktualizuj prohlížeč na jeho poslední verzi, případně proveď jeho čistou instalaci s novým profilem.[/QUOTE]

HP Compaq 6715b, win 7, 64bit. Ano, obrazovka svítí dál v aplikaci a přes ní běží spořič. To zatím postačí. Moc děkuju.
24.4.2020 07:40
kevin00Pomocí utility DDU odinstaluj (v nouzovém režimu) ovladače grafické karty a poté instaluj poslední aktualizované ovladače ze stránek výrobce.
6.5.2020 09:14
chalupník[QUOTE=kevin00;603852]Pomocí utility DDU odinstaluj (v nouzovém režimu) ovladače grafické karty a poté instaluj poslední aktualizované ovladače ze stránek výrobce.[/QUOTE]
Děkuji, ale pozor. Zjistil jsem včera, že totéž mi to dělá na stolním počítači NO NAME, kde mám grafiku Asus Silent a též WIN 7.
7.5.2020 09:03
kevin00Já si nemusím dávat pozor na nic ;) Udělal jsi reinstall ovladačů?