Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Nový WIFI router

Občasný diskutér Avatar uživatele Argo37
    Registrace
    Jan 2010

Zdravím všechny,

...momentálně řeším náhradu stávajícího WIFI routeru TP-LINK TL-WR 840N, který už má nějaká ta léta používání a začíná zlobit....už došlo několikrát i na restart ( problémy nejsou HW jako např. vadným kabelovým rozvodem včetně konektorů, ani softwarovou záležitostí...tohle nebo výpadky od poskytovatele...vše eliminováno a prodiskutováno i s technikem ). Bohužel je router už prostě starý a hoóódně přes záruční dobu 2let....odhadem cca 4-5let.

Takže se poohlížím po náhradě a to s ohledem na to, že bych si chtěl pořídit něco kvalitnějšího a rád bych si nechal poradit od Vás zkušenějších a znalých v oblasti síťového propojení. V rámci parametrů bych rád primárně kvalitně propojil moje herní PC klasicky přes kabel. Pak mám propojené ještě 2 TV...první smart LG obyvací pokoj, druhá taky LG, ale hloupá přes SetTopBox Tesla s androidem. Pak samozřejmě přítelkyně používá mobilní telefon Samsung Galaxy J6+ a NTB Lenovo Yoga, já podobně mobilní telefon Samsung Galaxy Note 8 přes WiFi.
    Byt klasický panelový 2+1 a umístění routeru v ložnici. Uvažoval jsem i o nákupu silnější 5 nebo 10 dBi antény, ale nejsem si jistý jestli by to vůbec u toho TP-Linku šlo a zda by to něčemu pomohlo, když zlobí samotný router.

Takže určitě nevyužiju nějaký herní WiFi router s cenou přes 3tis. a více a nápodobně nevyužiju ani nějaký Cisco...Pokud bych měl řešit cenovou relaci, tak bych uvítal něco mezi 1.000,- a 2.000,- s tím, že kolem 1.300,- už jsem koukal že jsou na takovou obyč domácnost celkem zajímavý modely. Teď tedy jestli mám jít do nějaké značky jako je Asus, D-LINK bo opět TP-LINK anebo mi sem napíšete konkrétní typ s odkazem....????

Předem díky Všem za pomoc a radu a těším se na odpovědi...

S pozdravem

Argo37
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2008

Já mám tento router a jsem s ním spokojený https://www.czc.cz/tp-link-archer-c7...136327/produkt

Občasný diskutér Avatar uživatele Argo37
    Registrace
    Jan 2010

Moc díky za nasměrování.

Popravdě jsem něco takového měl v merku a konkrétně tenhle typ asi je pro moje použití v domácnosti ideální. Již jsem zakoupil a hned zapojil místo starého. Rozdíl je znatelný...především Wifi pokrytí a rychlost a samozřejmě stabilita celkově....

Navíc jednoduché nastavení a samotné prostředí aplikace TP-Linku je tzv. blbu vzdorná a uživatelsky přívětivá. Za tenhle peníz pro mě luxus a mohu byť z prvního dojmu pouze a jen doporučit i ostatním.

Ještě jednou díky "Jech Josef"

Podobná témata

1. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-12-2013, 19:11
  2. Nový wifi router
    Od slavick v sekci Sítě
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 27-06-2013, 21:10
  3. DSL router + wifi router - nefunguje
    Od SlezY83 v sekci Sítě
    Reakcí: 4