reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Výběr tiskárny

souteh (371)|25.11.2020 20:36
Ahoj,

vybírám tiskárnu pro prarodiče - měla by umět barevný tisk, skenování i kopírování, wifi připojení a být co nejjednodušší na obsluhu, cenově do 5 tis. Laser/inkoust nezáleží.
Zaujala mě https://www.alza.cz/epson-ecotank-l3150-d5477067.htm - s cashbackem za 3700,-. Je to dobrá volba? Doporučili byste případně jinou?

Díky :)
Gouranga (699)|26.11.2020 10:26
Pred nejakou dobou jsem resil nakup tiskarny a u Canonu jsem narazil, ze tiskarny s tanky nemely oboustranny tisk (nechapu proc). U teto o tom taky neni zminka - nevim tedy, jestli je to neco, o co by prarodice stali.
Bohuzel s tankovymi tiskarnami nemam zkusenosti (i kdyz doplneni tanku se mi libi mnohem vice nez vyhazovani poloprazdne cartridge, o ktere tiskarna tvrdi, ze je mozna prazdna), protoze me odrazovala cena (7k vs 3k opet u Canonu), ale to se asi vrati pri vetsim mnozstvi tisku. Z obrazku taky neni jasne, kde se do ni dava papir - taky neco, na co bych se soustredil - aby byl nekde vevnitr, aby se na nej zbytecne neprasilo.
Ventero (1280)|26.11.2020 21:28
Kupovat si inkoustovku Canon je dost nehospodárné - ty klumpy maj tak dokonalý kurvítka, že málokterá se dožije třetího roku. Canon jsou svině a mě to nesmí do baráku.
Tankovej Epson vůbec není špatná volba, popř. HP. Jinak, jestli netiskneš fotky, tak tuším kolem 6000,- se dá pořídit barevnej laser od Samsung (dnes v podstatě HP).
Kupavat si v Alze je taky dost na vlastní riziko ...