reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nelze otevřít soubor PDF z netu

Petr S. (1220)|24.10.2007 17:16
Nevíte někdo čím by mohlo být způsobeno, že mi u jednoho PC s MS Windows Vista nelze otevírat PDF soubory přímo v prohlížeči internetu (což dříve fungovalo). Uložené soubory v PC jdou klasicky otevřít.

Z nete se nejdříve celý soubor celý načte (podle ukazatele v Opeře), ale dál už nic. Jen bílé okno. Zkoušel jsem to jak v Opeře, tak i v Maxthonu a problém je všude. Dál jsem zkoušel přeinstalovat Adobe Acrobat Reader a také nic...

Má někdo nějaký nápad? Docela mě to štve...

Díky
Ritchie83 (369)|24.10.2007 17:41
Aplikační firewall? Zapomenuté nastavení proxy?

Mimochodem, žádný prohlížeč internetu neexistuje, zřejmě máte na mysli webový prohlížeč.
Petr S. (1220)|24.10.2007 17:52
V nastavení nebyly prováděny žádné změny. Firewall je tam klasický Windowsácký.

[QUOTE=Ritchie83;56204]Mimochodem, žádný prohlížeč internetu neexistuje, zřejmě máte na mysli webový prohlížeč.[/QUOTE]

Dobrá, souhlasím :D :D hlavně, že si rozumíme :D
jroman (25)|25.10.2007 01:08
Když odškrtneš v předvolbách Acrobat Readeru v části Internet položku "Zobrazit PDF v prohlížeči" objeví se alespoň po kliknutí na odkaz dialogové okno s možností spustit Acrobat externě?

Verzi máš 8.0 CZ?
Petr S. (1220)|25.10.2007 06:30
[QUOTE=jroman;56334]Když odškrtneš v předvolbách Acrobat Readeru v části Internet položku "Zobrazit PDF v prohlížeči" objeví se alespoň po kliknutí na odkaz dialogové okno s možností spustit Acrobat externě?

Verzi máš 8.0 CZ?[/QUOTE]

Díky za tip, vyzkouším jak nejrychleji budu moci (není to totiž můj PC) a dám vědět.

BTW: Je to 8.0 CZ.