Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: MB MicroATX do ATX skříně

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Jsou s tím nějaké problémy? Ještě jsem na živo takovou desku neviděl tak se raději ptám.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od gahl
    Jsou s tím nějaké problémy? Ještě jsem na živo takovou desku neviděl tak se raději ptám.
    Není žádný problém, pouze nevyužiješ některé zadní PCI/PCI-E/AGP pozice ve skříni, jinak není problém. Skříně pro ATX mají i uchycení pro desky mATX. Jinak ale pokud dát mATX desku do ATX skříně, zvolil bych nějakou menší.

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od gahl
    mATX desku bych bral spíš na nějakou kancelařinu nebo do HTPC, do normální sestavy spíše full. V uchycení by však neměl být problém

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od Smeli
    mATX desku bych bral spíš na nějakou kancelařinu nebo do HTPC, do normální sestavy spíše full. V uchycení by však neměl být problém
    No tak rozhodně, to je jasné, koupí mATX desky se akorát připravíš obvykle o některé konektory, ale hlavně o pár PCI slotů, což (si myslím) nestojí za to. Rozhodně do klasického PC s ATX skříní bych dal ATX desku, ne mATX.

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Mam microATX desku a doporučuju se jí vyhnout velkým obloukem, konektory jsou poměrně nahuštěný na sobě a strašně málo rozšiřujících pozic (mam dvouslotovou grafiku a tak mi zbyde jen jeden PCI , mno a když jsem se snažil udělat něco s chladičem na grafice, tak mi to vždycky zabralo 3 sloty a já neměl, kam dát ZK), takže pokud to neni do kanclu, tak ruce pryč .

Podobná témata

1. Skříně CM
    Od JiVy v sekci Cooler Master - co Vás zajímá
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 13-08-2017, 10:24
  2. Skříně: Potřebuji pomoc s výběrem PC skříně
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-10-2014, 20:06