reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Klávesnice na notebooku

zbynek1965 (44)|2.4.2021 12:05
Zdravím, mám takový blbý dotaz. Začaly mě blbnout tlačítka na klávesnici - ASUS K73B. Musím hodně přitalčit aby tlačítko fungovalo...samozřejmě u některých zadávání to nevadí...prostě přitlačím. Ale nějaké hesla apd. to není tak jednoduché. Tak jsem připojil externí USB klávesnici a ok. Ale občas potřebuju odnést notebook a tahat sebou ještě klávesnici mě vadí. Doufám, že si budu moci vzít notebook na dovolenou. Zkoušel jsem přeinstalovat Win a začne blbnout jiná část kláves. Myslel jsem, že koupím novou klávesnici, ale teď mě to trochu odradilo. Kde by mohl být problém? Neměl někdo takový problém?
Děkuji
Ventero (1280)|2.4.2021 19:41
Je to 99% tou integrovanou klávesnicí. Asus jsem ještě neřešil, ale při troše štěstí se na ebay dá dostat za 600,- a do litru se tuty vejde - zvážit jen, zda je to rentabilní cena - typ ntb jsem nelustroval ...
kevin00 (10238)|5.4.2021 12:47
zbynek1965 (44)|8.4.2021 20:39
Už jsem našel...jen to chvíli bude trvat. Mám 2 bluetoothové klávesnice. Tak jsem si říkal, že je použiju. Zkusil jsem je připojit a nejde mi to k tomu notebooku připojit. Nevíte jak by to šlo. Už jsem ji měl kdysi připojenou a teď mi to na Win10 nejde...zkoušel jsem to i na PC a taky nic. Ale k telefonu to jde bez problémů. To jsou hrozné krámy. Mám jednu skoro novou Evolveo a jednu straší i z podsvícením a žádná mi na PC nejde. Mám pocit jak na něco sáhnu tak to nefunguje. Chtěl bych ten noťas používat u televize na filmy a na net...takže by mě i ta bezdrátová klávesnice i vyřešil problém ze vstáváním z gauče. Myš mám a ta jede v pohodě, ale ty klávesnice nejdou. Mám jednu bez popisu malou slim s podsvícením a barevným...to by bylo fajn.

---------- Doplněno v 20:39 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 20:34 ----------

ttps://aukro.cz/cz-klavesnice-asus-k53u-k53z-k53b-k53br-x53by-x53u-x73-n73-k73-k73t-6983373812 našel jsem tady...a prý pasuje i na ten můj.
Ventero (1280)|8.4.2021 21:24
No oni jsou hlavně děsný krámy poslední verze OS - hlavně W10 a Ubuntu ...
zbynek1965 (44)|9.4.2021 12:06
Nemá o tom někdo nějakou představu? Už mě ta Evolveo na nějakém zařízení jela. Obě klávesnice jsou v ve Win vidět. Jen když se přípojují, tak chtějí nějaký pin...žádný samozřejmě nemám. Ale u androidu se to připojí bez pinu a úplně v pohodě. Třeba něco dělám blbě? Obě klávesnice jsou skoro nové.
Ventero (1280)|9.4.2021 13:21