reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Corsair 32 GB USB3

yDyte (12)|24.11.2021 17:30
Zdravím,mám tento problém.Po vytvoření bootovací flashky s win11,abych mohl provést čistou instalaci,se v průzkumníkovi nezobrazí,ale ve správci ano.Dá se stím prosím něco dělat?Pro novou bootovací flashku jsem použil SanDisk 16 GB USB3 a to bylo v pořádku.Jestli mi někdo může poradit co stím,abych ji mohl znova naformátovat a normálně požívat,byl bych moc rád.Po zasunutí do usb se ozve zvuk a ledka na ní bliká,jen není v průzkumníku vidět.Že se to nepovedlo,mohlo by bý tím,že jmá velkou kapacitu?Nevím.Děkuji za pomoc.yDyte
kevin00 (10238)|24.11.2021 18:05
Ve Správci zařízení odeber veškeré oddíly. poté vytvoř nové a naformátuj. Poté by mělo být vše v pořádku.
yDyte (12)|24.11.2021 18:56
Promiň,ale jaksi nerozumím.Když dám ve správci vlastnosti,tak tam čtu ve vlastnostech,Disk:2,Typ:vyměnitelné médium,Stav:žádné médium,Styl oddílu:nelze použít,Kapacita:0 MB,Volné místo:0 MB,Rezervované místo:0 MB,takže nevím co stím.Žádné oddíly tam nevidím.Snad aby jsi mi popsal postup,aby byl disk nějak přístupný.Dík
zsdx (2098)|25.11.2021 09:56
Muzes se na ni jest podivat pres Spravu disku (ci diskpart) nebo v nejakem linuxu, ale takove flesky/karty jsou obvykle na vyhozeni, v lepsim pripade na reklamaci - proste umrela.