reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zhasl mi notebook HP 6715b, čím to?

chalupník (82)|22.1.2022 09:03
Ahoj. Během provozu zčernal displej. Mám, už dlouho, repasovaný, nijak často používaný, ale spolehlivý. Nezačne ani bootovat, roztočí se větrák, 1xproblikne žlutá žárovička HDD a pak už nic. Je to konec HDD ? Pořád by mi ještě stačil-do dílny. Děkuji. No a kdybyste ho někdo měl v muzeu, nepohrdnu. Díky.
Ventero (1280)|22.1.2022 11:28
No, to takhle na dalku tezko rict a oprava, pokud bude mozna, byva spis nerentabilni. S vyndanou baterii jsi predpokladam zkousel.

Nevim, jake jsou naroky do dilny, ale zrovna jsem dokoncil kompletni repas jednoho HP a levne ho muzu nechat. Nova klavesnice, vse dokonale vycistene vcetne zbaveni oxidace heatspreaderu a nove slusne pasty Cooler Master - MX2 to neni, ale mam s ni dobre zkusenosti a na 18W TDP by stacila i dolarovka z Alika. Je to ale slaboucky stroj (AMD E1) opravdu tak na kancl, hudbu, filmik a brouzding. Youtube pouze v nizkem rozliseni.
chalupník (82)|22.1.2022 12:11
[QUOTE=Ventero;604833]No, to takhle na dalku tezko rict a oprava, pokud bude mozna, byva spis nerentabilni. S vyndanou baterii jsi predpokladam zkousel.

Nevim, jake jsou naroky do dilny, ale zrovna jsem dokoncil kompletni repas jednoho HP a levne ho muzu nechat. Nova klavesnice, vse dokonale vycistene vcetne zbaveni oxidace heatspreaderu a nove slusne pasty Cooler Master - MX2 to neni, ale mam s ni dobre zkusenosti a na 18W TDP by stacila i dolarovka z Alika. Je to ale slaboucky stroj (AMD E1) opravdu tak na kancl, hudbu, filmik a brouzding. Youtube pouze v nizkem rozliseni.[/QUOTE]

Ano, baterie OK. Jenomže OK už možná nejsou a nebyly kontakty. Kontakt se mi utrhl od desky, šlo by to připájet, no ještě to zkusím. Ozvu se.