Zobrazené výsledky: 1 až 1 z 1

Téma: PC pro hraní her v ceně nad 30 000 Kč

Občasný diskutér Avatar uživatele Lilly [FR]
    Registrace
    Jun 2013

Zaměření pro: hraní her – Hraní PC her na 24 - 27 Monitoru

Platforma: AMD
    Operační systém: Ne mám legalní KR verzi windows 10 a 11
    LCD monitor: větší než 24"

Poznámky a periferie:
    Nejsem zkušená v pc sestavách ohledem výberu, ale umím si sama poskladat herní PC.

Je velice důležité ve výběru komponent a jejich potencial ve výkonu, tzn mám na mysli napřiklad silná herní graficka karta je bržděná ve výkonu díky slabému procesu nebo desce ....

Potřebovala bych poradit ve výběru komponent pro herní počítač a na monitoru 24 - 27 palcu s frekvenci 144 nebo 165 hz

Prostě nechci něco kupovat co nevyužiju uvedu další přiklad: Nemá smysl kupovat graficku kartu RTX 3090 pro 24 pal monitor v rozlišení 1920 x 1080, když stačí v pohodě na jeden monitor graficka karta GTX 1660 super atd ...

Doufam velice, že se na tohle najdou optimalní komponenty a radu pro herní počítač. Potřebovala bych fak poradit, abych nevyhazovala zbytečně peníze na něco co bude nekompatibilní anebo nevyužiju maximalní potencial herního režimu na 24 nebo 27 monitoru ... Preferuji AOC, ASUS nedoporučuji ACER velice brzo odcházeji a jsou to šmejdy

Ohledem skříně preferovala bych krásny vzhled pro RGB podsvícení a sportovní vzhled, abych kable ukryla, když boční skřín bude průsvitná :-) Mám smysl pro pořadek a technicku úpravu ...
    Naposledy upraveno uživatelem Lilly [FR]: 11-06-2022 v 22:14
    Odpovídat lze po přihlášení