Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: Jaký soft na promíchání MP3 souborů?

13.9.2022 04:21
lapeDobrý den

Existuje nějaký SW na náhodné promíchání MP3 uložených na flashce,ale tak aby to pak náhodně přehrávalo přes FM transmitter? Vyzkoušel jsem už docela dost programů,i to míchal v TC a pokud je flashka v PC,tak není problém a MP3 se přehrávají v promíchané pořadí ,ale po vložení do transmiteru hraje 90% věcí jakoby po celých albech.MP3 nejsou uloženy v souborech,ale jsou uloženy všehny za sebou,takže opět v PC není problém a i kdybych je nemíchal,tak budou hrát jakoby náhodně.Nejdřív všechn MP3 začínající 01 atd.Jenže v transmiteru to prostě hraje téměř vše v pořadí po albech,ať jsem to doposud promíchal jakkoliv,tak se ptám,jestli je to nějak řešitelné,nebo ne?
21.9.2022 06:14
lapeTak nevím.Když dám soubory,tak jak jsem popisoval,na flashku Kingston,nebo SanDisk,tak přehrávání probíhá stylem,že skoro vše jede po albech.I když v PC vidím,že to seřazeno po albech není není.Když to dám na flashku z AliExpressu,tak přehrávání probíhá ,tak jak jsem chtěl tzn,že hrají nějdřív všechny věci s číslem 01 ,takže jakoby náhodné přehrávání.No nevím jak je to možné,ale je to tak