reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

dkas_navrh01

dkas (193)|19.8.2006 00:30
dkas_navrh01
3545144e6207d55884_1.jpg
daenis (63)|19.8.2006 10:28
:confused:
P@pi (1519)|19.8.2006 10:39
[QUOTE=daenis]:confused:[/QUOTE]

[OT] Mno trošku bych se rozepsal, z tohodle admini nebudou mít radost :/ [/OT]
daenis (63)|19.8.2006 13:27
[QUOTE=P@pi][OT] Mno trošku bych se rozepsal, z tohodle admini nebudou mít radost :/ [/OT][/QUOTE]
1. Je to velavravne!
2. Nie je to proti pravidlam diskusneho fora -aspon ja som nic take nenasiel
3. Tu je tolko prispevkov co porusuju trebars pravidlo o tom ze tu nemaju byt reklamy za ucelom vlastneho obohacovania... Napr. rozne odkazy na stranky kde sa ponukaju na predaj CMS systemy a neviem co este dalsie pretoze sa mi to nechcelo vsetko pozerat..
daenis (63)|19.8.2006 13:31
Okrem toho admininy ak su tu nejaky (zatial som narazil len na 2MOD a 1 OWNER alebo zaco sa da povazovat sefredaktor) urcite su velmi zaneprazdneny kedze nestihaju odpovedat ani na podstatne OT a pripomienky k FORU tazke nejaky smajlik im moze byt....
P@pi (1519)|19.8.2006 13:42
Ale já to tak strašně zle nemyslel, ale přece jenom ten smajl téměř nic nevyjadřuje ;) a tak si moh napsat aspoň větu :D.
daenis (63)|19.8.2006 16:36
[QUOTE=P@pi]Ale já to tak strašně zle nemyslel, ale přece jenom ten smajl téměř nic nevyjadřuje ;) a tak si moh napsat aspoň větu :D.[/QUOTE]

..ved v pohode.. :) Inac ked si vsimnes kazdy smajlik ma svoj nazov.. Ten stymi otaznikmi sa vola ZMATENY. Takze vlastne vyjadroval to co som citil ked som sa pozeral na tento navrh..
BOL SOM ZMETENY..
..zmeteny nad navrhom..

Poznamka pre dkas: nic v zlom, napisal som iba ako to vidim ja.. nic osobne
! Kvitujem ze si aspon prejavil snahu sa zapojit. ;)
mech13 (5526)|19.8.2006 18:26
neco takovyho bych si na pozadi nikdy nedal, ale doufam ze si ted nezatlucu hrebicek do rakve, kdyz reknu, ze by to byla dost hardcore hadanka do laboratore
Keymaster (65)|19.8.2006 23:01
dost rozporuplný obrázek... nejdřív jsem si říkal "nojo, úděsnej photoshop filtr", ale pak jsem se do toho zadíval a strašně mě zaujala ta fotka. S kámošem jsme se shodli, že to připomíná scifi město ;)

Mohl bych poprosit autora threadu, aby linknul původní fotku, jak vypadala? Dost mě to zajímá...

jinak teda nechci kibicovat, už je po "bitvě", ale já být tebou, bych tu fotku býval obtáhnul ručně v nějakým 2D vektorovým programu a udělal jednoduchej dvoubarevnej obrázek bez toho zrnění a nepřesností. Sice by to bylo neskonale pracnější, ale výsledek by imho kandidoval na vítěze.

Obrázek hodnotit nebudu (mám v soutěži vlastní, tak ostatním dávám buď 5b, nebo nehodnotím), ale kdybych hodnotil, tak bych dal tak 3...
daenis (63)|20.8.2006 17:12
dal som 5*.. hm.. clovek by si myslel ze ked uz je po uzavierke ze hodnotit uz nepojde.. nuz.. minimalne to nebolo jednoznacne napisane..
dkas (193)|21.8.2006 12:50
V pohodě :-) Já osobně bych si to na pozadí taky nedal, ale když ses si s tím hrál, tak mi to přišlo zajímavý ;-) Sem si holt v pátek asi ve 22:00 (do uzávěrky 2 hoďky) vzpomněl, že jsem vlastně chtěl něco udělat... No nic ;-)
dkas (193)|21.8.2006 12:52
[QUOTE=Keymaster]Mohl bych poprosit autora threadu, aby linknul původní fotku, jak vypadala? Dost mě to zajímá...

jinak teda nechci kibicovat, už je po "bitvě", ale já být tebou, bych tu fotku býval obtáhnul ručně v nějakým 2D vektorovým programu a udělal jednoduchej dvoubarevnej obrázek bez toho zrnění a nepřesností. Sice by to bylo neskonale pracnější, ale výsledek by imho kandidoval na vítěze.
[/QUOTE]

Někam jí dám a pak pošlu link...

K tomu druhýmu, viz post výše...
dkas (193)|22.8.2006 07:56
Tak původní obrázek bez úprav je na této adrese:

http://img206.imageshack.us/my.php?image=pict9870xh9.jpg

Dělejte si s ním, co chcete, ale vždy mě případně uvádějte jako autora ;)
Karel Polívka (1485)|23.8.2006 23:28
[QUOTE=daenis]dal som 5*.. hm.. clovek by si myslel ze ked uz je po uzavierke ze hodnotit uz nepojde.. nuz.. minimalne to nebolo jednoznacne napisane..[/QUOTE]
Přesný průběh této aktivity je od jejího vyhlášení až do samotného finále popsán v dřívějším úvodním článku.

Cituji:
"Příjem návrhů do galerie bude trvat jeden kalendářní měsíc, čili do 18.8.2006 včetně. Po uplynutí této doby bude sice příjem nových navrhů ukončen, nicméně všechny návrhy zařazené v galerii bude možné hodnotit a komentovat ještě po dobu dalších 7 dní (tedy do 25.8.2006 včetně). Hodnocení témat je v rámci diskuzního fóra možné od 1 do 5 bodů (1 = podprůměrný, 5 = vynikající). Až odezní i tato doba, vyhlásí se anketa, v které bude anketní otázky reprezentovat 15 návrhů z galerie, které získaly nejvyšší ohodnocení (v anketě bude mít každá možná odpověd následující formu: "username_navrhXX.xxxˇa zároveň bude odkazem na inkriminovaný návrh). Tato anketa bude trvat dalších 7 dní, tedy do 1.9.2006 včetně. Na základě výsledků této ankety se vyhlásí první tři návrhy, které budou mít nejvíce hlasů."
daenis (63)|24.8.2006 06:33
[QUOTE=Karel Polívka]Přesný průběh této aktivity je od jejího vyhlášení až do samotného finále popsán v dřívějším úvodním článku.

Cituji:
"Příjem návrhů do galerie bude trvat jeden kalendářní měsíc, čili do 18.8.2006 včetně. Po uplynutí této doby bude sice příjem nových navrhů ukončen, nicméně všechny návrhy zařazené v galerii bude možné hodnotit a komentovat ještě po dobu dalších 7 dní (tedy do 25.8.2006 včetně). Hodnocení témat je v rámci diskuzního fóra možné od 1 do 5 bodů (1 = podprůměrný, 5 = vynikající). Až odezní i tato doba, vyhlásí se anketa, v které bude anketní otázky reprezentovat 15 návrhů z galerie, které získaly nejvyšší ohodnocení (v anketě bude mít každá možná odpověd následující formu: "username_navrhXX.xxxˇa zároveň bude odkazem na inkriminovaný návrh). Tato anketa bude trvat dalších 7 dní, tedy do 1.9.2006 včetně. Na základě výsledků této ankety se vyhlásí první tři návrhy, které budou mít nejvíce hlasů."[/QUOTE]

Aaaano.. ospravedlnujem sa, nejak mi to uslo..:D
daenis (63)|26.8.2006 00:09
[QUOTE=Karel Polívka]Přesný průběh této aktivity je od jejího vyhlášení až do samotného finále popsán v dřívějším úvodním článku.

Cituji:
"Příjem návrhů do galerie bude trvat jeden kalendářní měsíc, čili do 18.8.2006 včetně. Po uplynutí této doby bude sice příjem nových navrhů ukončen, nicméně všechny návrhy zařazené v galerii bude možné hodnotit a komentovat ještě po dobu dalších 7 dní ([FONT="Arial Black"][SIZE="5"]tedy do 25.8.2006 včetně[/SIZE][/FONT]). Hodnocení témat je v rámci diskuzního fóra možné od 1 do 5 bodů (1 = podprůměrný, 5 = vynikající). Až odezní i tato doba, vyhlásí se anketa, v které bude anketní otázky reprezentovat 15 návrhů z galerie, které získaly nejvyšší ohodnocení (v anketě bude mít každá možná odpověd následující formu: "username_navrhXX.xxxˇa zároveň bude odkazem na inkriminovaný návrh). Tato anketa bude trvat dalších 7 dní, tedy do 1.9.2006 včetně. Na základě výsledků této ankety se vyhlásí první tři návrhy, které budou mít nejvíce hlasů."[/QUOTE]

26.08.2006 0:10 a ja stale mozem hlasovat!!
FanATIk (47)|30.8.2006 23:17
na moj kus moc tmave
Withman (1337)|30.8.2006 23:21
[QUOTE=Paul_T]na moj kus moc tmave[/QUOTE]

Příííííííííííííííííliš tmavé. ;)