Strana 5 z 11 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 165

Téma: G92 - GeForce 8800GT / 8800GTS v.2

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od Intri Zobrazit příspěvek
    No jo, 5 miliard dolarů je 5 miliard dolarů... S AMD ta koupě ATI prostě zamávalo, tak si nemůže dovolit investovat do vývoje tolik peněz, kolik by mohla ATI sama. Jsem fakt zvědavý, jak to s AMDček celkově dopadne, jestli se jí fakt ten nákup vyplatí a opravdu začne dělat vysoce kvalitní procesory s integrovaným grafickým jádrem, nebo jestli se bude vzpamatovávat příliš dlouho.
    Tohle už není úplně k tématu...ale teď dělají všechno, od procesorů přes čipsety po grafiky a spolu to bude IMHO šlapat jako čert, jestli si četl aktulitu, kde zkoušeli 6400+ BBE na 790FX a FSB šlo na 510 MHz. Jestli takhle půjde i Phenom a nahodíš si tam čtyry RV670/R680 tak mi říkej že to lidi nebudou kupovat a AMD se nezvedne To že jsou ve ztrátě vlastně způsobily problémy s prodejem který se řešily, pak vůbec spojení obou firem a splácení úvěru...se poddá
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

To se uvidí časem. Každopádně fakt AMDčku přeju, ať se jim grafické karty vydaří. A to nejen proto, že se mi v podstatě vždycky dostane do ruky grafika od AMD, ať už z vlastní vůle nebo náhodou.:-)

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od P@pi Zobrazit příspěvek
    RV670 je dle dosavadních informací mnohem menší čip = velmi pravděpodobně tedy nižší výkon, nižší cena a nižší spotřeba.
    TDP cipu RV670 ma mit udajne kolem 130W (HD3870) a 105W (HD3850), takze s tim topenim to bude na stejno, ne-li horsi.... taky ma HD3870 dvouslot.

Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od husky14 Zobrazit příspěvek
    TDP cipu RV670 ma mit udajne kolem 130W (HD3870) a 105W (HD3850), takze s tim topenim to bude na stejno, ne-li horsi.... taky ma HD3870 dvouslot.
    Hmm, to už budou rozdíly v označení karet i na úrovní desítek, nejen stovek? Takhle se v tom už laik nevyzná vůbec. O to snad AMDčku jde nebo co.

Starousedlík SHW Avatar uživatele first.indian
    Registrace
    Jul 2006

Testy ve hre Crysis Jsem mile prekvapen
    http://www.tweaktown.com/articles/1211/2
    Naposledy upraveno uživatelem first.indian: 27-10-2007 v 19:39

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od husky14 Zobrazit příspěvek
    TDP karty, čipu je menší...

Což nemění nic na OT tady, takže si an to dávejte bacha

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

tak na www.tweaktown.com jim to uz uteklo, ale maji nejak zahlceny server spotreba cca jako GTS, vykon hodne dobry... no bude to zajimava karta

http://www.tweaktown.com/reviews/121...ard/index.html

btw v kolik hodin to NDA konci? kdy to tu bude

jen ten chladic pry uplne nestaci...

EDIT: hmm... tak sem si prave vsiml ze to uteklo uz docela davno a uz to je v tomto topicu... tak me klidne ignorujte
    Naposledy upraveno uživatelem mech13: 29-10-2007 v 10:11

Registrace
    Sep 2007

Ale výsledky to jsou nádherné. Škoda jen, že jsem doposud nenašel recenzi na SHW.

Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od mech13 Zobrazit příspěvek
    jen ten chladic pry uplne nestaci...
    Na VR-Zone zas namerili teplotu v zatezi 66°C, coz je proti tem prvnim informacim o cca. 90°C docela rozdil.... uvidime v dalsich recenzich

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Tak jsem se ted docetl, ze nova cena pro EU je 250euro, coz znamena ze, to s tim favoritem pomeru cena/vykon asi nebude tak horke... ostatne neni to zas tak prekvapujici, jelikoz konkurencni ATI HD2900 se prodava za podobnou cenu. Kez bych se mylil!

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Resurrection Zobrazit příspěvek
    Tak jsem se ted docetl, ze nova cena pro EU je 250euro, coz znamena ze, to s tim favoritem pomeru cena/vykon asi nebude tak horke... ostatne neni to zas tak prekvapujici, jelikoz konkurencni ATI HD2900 se prodava za podobnou cenu. Kez bych se mylil!
    Prave jsem jednu objednal za 5425,- s dani... (tj. moje velkoobchodni cena... maloobchodni bude tak o par stovek vetsi... ja ji prodavam za 5500,- pro zname ) Konkretne model od Gigabyte... Dodaci lhuta do tydne prej tak uvidim
    Naposledy upraveno uživatelem first.indian: 29-10-2007 v 16:04

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Nj, ale sežeňte v dnešní době HD 2900 PRO a XT už je opravdu cenově někde jinde. Jinak kdo je buď slepý nebo má link přímo na forum - v magazínu vyšla recenze.

Registrace
    Jul 2006

MSI NX8800GT-T2D512E-OC, 512M DDR3/256b, PCIe2.0
    Mirne pretaktovana verze. Ale cena o dost vetsi 6400,- s dani Ale jak tak koukam na dostupnost a skladove zasoby tak jich ze zacatku asi moc nebude... Kdo tento tyden sezene 8800GT nekde skladem muze mluvit o stesti

Registrace
    Jun 2007

Na tuhle si pockam ja....

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Myslim ze unahlene se hrnout do koupe 8800 GT neni nejlepsi volba .. Uvidime co prinese pule listopadu a nove karty od ati .. myslim ze idealni pro rozhodovani bude konec listopadu kde budou nejake testy a pod ..

Strana 5 z 11 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední