Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 11 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 165

Téma: G92 - GeForce 8800GT / 8800GTS v.2

Starousedlík SHW Avatar uživatele first.indian
    Registrace
    Jul 2006

Nevim jak vam ale me tady na foru tato karta nejak chybi
    Patrne prvni recenze teto karty je zde: http://topic.expreview.com/2007-10-2...4539d6255.html /EDIT: aktualne tam neni asi ji vrati az 31.10.07
    Mimochodem jak se vsude hadaji o cene tak muzu rict ze karta bude na 100% za priblizne 4550 bez dane tj. priblizne 5400-5500 s dani... Za tu cenu ji mam od GIGABYTE v ceniku navic s hrou Neverwinter Nights 2 takze predpokladam ze od jinych vyrobcu bude cena jeste nizsi tak kolem 5000 s dani... Ovsem Asus bude ke karte pridavat hru Company of Heroes: Opposing Fronts a o jinem vyrobci zatim nevim takze ze zacatku bude cena kolem 5500 s dani. /edit: jeste jsem nasel 8800GT od EVGA a ta ke karte asi nic pridavat nebude ale cena bude patrne stejna

No neni to na tak vykonnou kartu super cena? Ja nevim jak vy ale ja mam noveho faforita na dalsi grafickou kartu v PC

Edit by Smeli: přejmenováno
    Naposledy upraveno uživatelem Smeli: 19-11-2007 v 21:22
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

No, já bych musel nejdřív mít nového favorita na PC...:-) Ale vypadá slibně, to bezesporu. Zase je na co se těšit - především na bitku mezi HD 2950 a 8800 GT.

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Intri Zobrazit příspěvek
    bitku mezi HD 2950 a 8800 GT.
    HD 2950 nebude, viz Smeliho příspěvky ohledně AMD/ATi
    http://www.svethardware.cz/forum/sho...2&postcount=23

http://www.svethardware.cz/forum/att...3&d=1192971142
    http://www.svethardware.cz/forum/att...5&d=1192971142
    Naposledy upraveno uživatelem tgfh: 25-10-2007 v 17:44

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od tgfh Zobrazit příspěvek
    HD 2950 nebude, viz Smeliho příspěvky ohledně AMD/ATi
    Njn to pěkně dokopali...

first.indian: odkud máš to info o ceně (vnitřní info)...? Nevíš taky jak se budou vyvíjet ceny GTX...? Pže asi půjde dolů všechno, navíc pokud AMD vydá to R680 v jakékoliv podobě tak bych očekával +- nastejno výkon s GTX a cenové bitky...už si brousím zuby na lidskou cenu

Registrace
    Sep 2007

Aha... Njn, marketing je svinstvo. Billy nám dokazuje, jak velké. Když si AMD myslí, že jim to pomůže ke slávě... Ale pokud jde o to, význam mého příspěvku je v podstatě tentýž - jen přejmenovali výrobek. Bitka by měla být tak i tak.

BTW, o HD 3xxx jsem slyšel teď nedávno něco málo, ale nevěnoval jsem tomu pozornost. Nějak jsem to přešel, ale říkal jsem si, že je nějak moc brzo na novou generaci grafik od AMD... By mě zajímalo, čeho tím chtějí dosáhnout. Že by se snažili se co nejdříve vyhoupnout na čísla nVidie, aby se tak nakonec utkávaly karty nVidia GeForce 9800 GT a AMD Radeon HD 9800 XT?

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Pavel Boček Zobrazit příspěvek
    first.indian: odkud máš to info o ceně (vnitřní info)...? Nevíš taky jak se budou vyvíjet ceny GTX...? Pže asi půjde dolů všechno, navíc pokud AMD vydá to R680 v jakékoliv podobě tak bych očekával +- nastejno výkon s GTX a cenové bitky...už si brousím zuby na lidskou cenu
    Cenu mam aktualne primo z velkoskladu... Jak se budou menit ceny ostatnich karet jako je 8800GTS 320/640MB a 88800GTX momentalne nevim ale rekl bych ze budou porad stejne protoze 320/640MB verze se jen doproda, uz se myslim ani nevyrabi a GTX zustane high end takze cena sice asi klesne ale ne nejak vyrazne...
    Jinak v normalnich obchodech uz se da za velmi podobnou cenu jako jsem psal take objednat: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=50643

Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od first.indian Zobrazit příspěvek
    Cenu mam aktualne primo z velkoskladu... Jak se budou menit ceny ostatnich karet jako je 8800GTS 320/640MB a 88800GTX momentalne nevim ale rekl bych ze budou porad stejne protoze 320/640MB verze se jen doproda, uz se myslim ani nevyrabi a GTX zustane high end takze cena sice asi klesne ale ne nejak vyrazne...
    Jinak v normalnich obchodech uz se da za velmi podobnou cenu jako jsem psal take objednat: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=50643
    Jop. Koukám na ten test a valím oči, i když tak moc ne, viděl jsem pár predikcí a osobně jsem si i myslel že by mohla GT podělat GTS 640, ale že by těch 16 shaderů udělalo TOLIK mě nenapadlo Jinak jak sem říkal, měla by přijít konečně snad i konkurence pro GTX, tak by i mohla spadnout. Ale ceny jdou i tak nenápadně dolů, naposled sem se díval před pár týdny stála kolem 13k a dneska už i něco málo nad 12,5k...

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Jop. Koukám na ten test a valím oči, i když tak moc ne, viděl jsem pár predikcí a osobně jsem si i myslel že by mohla GT podělat GTS 640, ale že by těch 16 shaderů udělalo TOLIK mě nenapadlo
    Ona to dela hlavne frekvence tech shaderu, u 88GT bezi na 1500MHz a u GTS tusim jen na 1200MHz....

Jinak super vykon za ty prachy (snad to neni uplnej fake)
    Jen doufam, ze ji aspon nekdo zkusi s pasivem, treba takovej Gainward by moh byt prukopnik Ta by mi pak slusela

Registrace
    Sep 2007

Ale ceny jdou i tak nenápadně dolů, naposled sem se díval před pár týdny stála kolem 13k a dneska už i něco málo nad 12,5k...
    Tohle je spíš jen konkurenční boj jednotlivých obchodů, než pád ceny karty jako takové.

Registrace
    Apr 2007

Tohle je spíš jen konkurenční boj jednotlivých obchodů, než pád ceny karty jako takové.
    IMHO obojí, před několika měsíci ohlásili její zlevnění a kde to bylo...? Do teď sem neviděl skok, prodejci si prostě mastili kapsy a postupně zlevňovala. Ale jestli je ten test fakt pravda, tak tak karta po přetočení podělá i GTX, no blíží se k Ultře !!! Sakra to ať někdo rychle potvrdí...jestli je to pravda tak se lidi těšme že si jich moc nekoupíme, protože v takovým případě zmizí těch 50k karet za den. Navíc kolik jich vlastně zbalí OEM dodávky...?

Registrace
    Sep 2007

Hmm, jak nečekané... No jo, je fakt, že nikde se nepíše, že se prodejce musí držet trendů vývoje cen výrobků... Pokud ceny nepadnou ani u jednoho z významných obchodů, je to pak marné. Přímo u výrobce se karta koupit nedá. Jinak ten výkon je fakt moc hezký. Přes 10 tisíc bodů v 3DMarku 06 i při full HDčku, to by se mi líbilo. Jen mít ještě full HD monitor a dostatečně silnou sestavu... Prostě bych potřeboval kvůli tomu vyměnit celý počítač, abych si mohl koupit grafárnu za 6 tisíc.:-)

Registrace
    Apr 2007

Přes 10 tisíc bodů v 3DMarku 06 i při full HDčku...
    No, důležití je to že to má 12,5k bez AA a AF a přetočená dá asi 14,5k...jinak já se osobně v budoucnu spokojím s wide 1440x900, co si pořád pořizovat takovou krávu...radši si dám menší monitor blíž než mít velkej a čučet na to ze dvou metrů abych si neukroutil hlavu Problémy se sestavou mě trápí taky, však se po očku dívám po velmi výhodných (tedy na nesmyslně nevýhodné upgrady jo) komponentách

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Sakra to ať někdo rychle potvrdí...
    Obr na PCT 4u uz ji ma doma a testuje

Registrace
    Jul 2006

Zas to tak nehrotte... 8800GT sice podle prvniho testu vypada dobre. Ja mu i verim. Ale i kdyz uz bude v obchodech tak to jeste 14 dni vydrzim abych se podival co predvede RV670 a pak se teprve budu rozmyslet co koupim. Podle me hned po uvedeni 8800GT ji budou kupovat jen skalni priznivci Nvidie. Rozumny clovek pocka na to co nabidne konkurence...

GIGABYTE:
    Core Clock (MHz) 600MHz
    Mem Clock (MHz) 1800MHz

EVGA:
    Core Clock (MHz) 700MHz
    Mem Clock (MHz) 2000MHz
    Naposledy upraveno uživatelem first.indian: 25-10-2007 v 20:39

Registrace
    Jul 2006

Pridam par fotek karty od XFX ktere jsem nikde moc nevidel Z obrazku je taky jasne jaka hra bude ke karte prilozena.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: XFX1.jpg 
Zobrazení: 157 
Velikost: 24.5 KB 
ID: 1648   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: XFX2.jpg 
Zobrazení: 145 
Velikost: 26.5 KB 
ID: 1649   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: XFX3.jpg 
Zobrazení: 168 
Velikost: 28.2 KB 
ID: 1650   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti