reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Který český herní online magazín je podle Vás nejlepší a proč?

Karel Polívka (1485)|19.8.2006 22:13
Zkuste se prosím na toto téma trochu rozepsat. Případně... co Vám na těch současných vadí nebo naopak - co se Vám na kterém z nich nejvíce líbí?
Abel (97)|22.8.2006 07:30
pred nejakou dobou sem na ceske magaziny vubec nechodil, jedine co sem cetl byl papirovy Level a online Actiontrip.com. ceske herni online magaziny obecne za moc nestaly...

nedavno ale prislo hrej.cz, coz je vlastne projekt "Levelaku" a lidi z OPS2 a hned sem si jej pridal do zalozek a navstevuji nekolikrat denne. na tomto serveru mi nejvice vyhovuje forma, jakou to delaji. obcas jsou k recenzim i nejake video prilohy, kazdy patek vtipny podcast (redakce shw, co takhle taky delat podcast?), kvalitni clanky a recenze... a hlavne pro me, ktery cte Level skoro od jeho vzniku je to o to lepsi, ze tento online magazin delaji lidi, ktere uz "znam" z papiroveho Levelu. navic kdyz je nejaka ta herni akce (e3, games convention v lipsku tedka...), tak je tam o tom nabuseny special. a kdyz tam recenzuji nejakou vyjimecnou hru, tak ji taky udelaji special = zvlast stranka, kde je recenze, preview, pripadna recenze i na jine platformy, videorecenze, nejake tema, treba navod a dalsi clanky o te hre apod.

u me vede hrej.cz na plne care
Tunseng (9)|25.8.2006 09:49
[QUOTE=Karel Polívka]Zkuste se prosím na toto téma trochu rozepsat. Případně... co Vám na těch současných vadí nebo naopak - co se Vám na kterém z nich nejvíce líbí?[/QUOTE]

JE to predevsim o lidech / redaktorech ... takze asi takto:

BonusWeb.cz - pro mne takrka referencni zalezitost.
+ opravdu slusny rozsah, na bonuswebu je opravdu dost zivo
- misty placeny obsah
- naprosto priserny design webu, ktery dava slabsim pocitacum a pripojkam pradne zabrat

Doupe.cz - neoslovil.
+ je to dalsi pohled na vec, ale
- osazenstvo je imho jen banda nevyzralych amateru

Hrej.cz - Muj oblibeny.
+ Podcast :-)
+ velmi prehledne stranky s moznosti formovani komunit kolem jednotlivych her, sledovani novinek u zvolenych her
+ uzivatelske ucty jsou napojeny na seznam.cz, takze pokud tam mate schranku ani se nemusite znovu registrovat
+ redaktori jsou NORMALNI vyzrali lide
- minus ? ehm ... nic me nenapada :-)
Karel Polívka (1485)|25.8.2006 11:46
[QUOTE=Tunseng]JE to predevsim o lidech / redaktorech ... takze asi takto:
[/QUOTE]
A jak Vy osobně vidíte ještě tiscali.games.cz, případně gamezone.cz?
first.indian (683)|25.8.2006 17:45
Rekl bych ze bezkonkurencni je games.tiscali.cz
je rychly, prehledny, vyborne vyhledavani her vcetne informaci o nich a navic i informace o hardware... Co vic si prat?
k.a.n.a (27)|25.8.2006 17:51
taky si myslím že games.tiscali.cz je naprosto nejlepší!osobně ho sleduju několikrát deně......
Karel Polívka (1485)|25.8.2006 19:59
Musím se přidat... můj osobní favorit je totiž také games.tiscali.cz.

Avšak protože jsem poslední dobou už v této oblasti ztratil přehled, zajímalo mě, jak to vidí ostatní a zda se něco nezměnilo. Podle dosavadních reakcí to vypadá také na silnou oblibu serveru hrej.cz, který je ze všech zatím zmiňovaných nejmladší. Bonusweb jsem přestal sledovat před pár lety, kdy se na něm začal objevovat placený obsah. Posléze jsem přešel ke games.tiscali.cz a zůstal jsem mu věrný. V době příchodu hrej.cz jsem už bohužel tuto scénu nesledoval, proto je u mě i nyní games.tiscali.cz jedničkou hlavně ze setrvačnosti, nicméně když jej i teď procházím, jsem s jeho obsahem i webem jako takovým spokojený. Také mi připadne jako nejlépe zpracovaný, pokud jde o orientaci mezi jednotlivými sekcemi, žánry a herními tituly.
snapcase (6)|27.8.2006 17:34
bezkonkurencne Games.tiscali.cz...
co sa tyka slovenskych, tak hry.sme.sk
Renus (85)|27.8.2006 18:55
mrknu na bonusweb a games.tiscali a nejvíc jsem na score,mají skvělé forum,plné zajímavých lidí:)
first.indian (683)|27.8.2006 19:26
Jedine minus u me ma games.tiscali.cz za absenci RSS...
megawir (120)|23.10.2006 15:30
pro me take jednoznacne games.tiscali.cz
vyborna prehlednost, slusne informace, novinky i o hw..
na bonuswebu mi vadi placeny obsah, proste si myslim, ze se to dnes nemuze prosadit..
schali (118)|28.10.2006 23:11
tiscali vede, je to dany predevsim celkovym zaberem webu, prehlednosti a taky exkluzivitou recenzi - tam zacinaji ostatni weby pekne ztracet. V cem podle me Tiscali castecne ztraci je forum, rubrika "Kde to žije?" je super, ale ostatni diskuze je podle me celkem mrtva, na herni web kterej ma myslim nejvetsi navstevnost v CR se mi to zda zatracene malo.Na Bonuswebu ma diskuze vetsi kontinuitu a je neustale na ocich, na Tiscali je diskuze velmi roztristena a je to dost casto ke skode veci. Co se tyka Bonuswebu tak ten by mohl soutezit o nejmin prehledej web a mozna by i vyhral, to je doslova katastrofa a ma to velmi neprijemnej vliv na uzivatelsky komfort ctenare, vyrazne to odrazuje od toho cokoli na tom webu cist, vyhledavat, atd, pokud to neni vylozene nutny, vsak taky jedina vec proc na BW chodim je diskuze.
Kerry (69)|29.10.2006 14:39
Když to vezmu celkově tak je nejlepší web Tiscali Games, trochu mi chybí RSS, novinky bývají někdy pár dní starší.
Ale novinky má nejlepší Hrej ale články jsou na Hrej bohužel nic moc, na Hrej se mi líbí i podcast.
Squish (7)|30.10.2006 10:52
Tiscali Games je the best. Novinky tam mají snad nejrychlejš, je to přehledný design a šikovní redaktoři :)
sokorotor (110)|26.11.2006 19:26
Games tiscali . . .

Proč : design, dema, časové období(snad od roku 2000), screenshoty, některé recenze, novinky a updaty... a archviv recenzí, návody na hraní her.
Celkově dobré k porovnání názorů na hry. . .
respex (22)|30.8.2007 21:09
Tak já vám řeknu svůj názor :-). Nikdy jsem neměl moc rád české herní weby, vždy mě přišlo, že jen kopírují větší a lepší zahraniční weby jako Gamespot a IGN. Přibližně před rokem jsem, ale zabrousil na hrej.cz a tam narazil na herní podcast jménem hPod. Překvapil mě a to opravdu hodně. Od té doby stahuji úplně všechny a to včetně Indie hPod který můžu jen doporučit.

PS. pokud máte rádi indie herní scénu a chcete se pobavit, tak mrkněte na tenhle web http://www.indiesuperstar.com/
Zeli (397)|30.8.2007 21:38
Ja na hernich webech nic nepotrebuju, neprocitam je a kdyz slysim o nejaky "novy" "super" hre, tak se kouknu na bonusweb na screeny, ale jinak nic...
djbuba (19)|3.9.2007 16:24
Určitě games.tiscali.cz za kvalitní recenze a novinky.V posledním období i komentované videorecenze,která napoví o hře mnohem více než spousta obrázků.