Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazené výsledky: 76 až 83 z 83

Téma: Postavení nového desktopu

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od Intri Zobrazit příspěvek
    [OT] Neměl jsi v plánu do toho upgradu investovat kolem 5 tisíc Kč?:-) [/OT]
    Se to nejak zvrtlo co :-) Holt jsem se za ty 3 dny kvuli vam opravdu HODNE priucil o HW a tak vubec. Proste a jednoduse sem si to srovnal a vypadlo z toho tohle. Navic jak doufam do toho nebudu muset investovat hooodne dlouho.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Myslím, že nebudeš, to, co právě teď stavíš, ti 3 roky určitě vydrží, pokud se tomu něco nestane fyzicky nebo pokud nebudeš mít za tři roky úplně jiné nároky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Kdyz uz jsme u toho staveni, tak u socketu 775 a toho procesoru Dual-Core je na Alzaci poznamka, ze vyzaduji odbornou montaz. Myslis ze to doma sam nepostavim? Nebyl by to prvni procesor co bych daval do desky, ale... no, predpokladam, ze mi tady pripadne nekdo s tim pomuze.

Registrace
    Sep 2007

Na instalací není absolutně co zkazit. Procesor se dá osadit jen jediným možným způsobem ( jinak ti nebude pasovat ), jediný problém jsem vždycky měl s uchycováním chladiče, jeho zacvaknutí do desky vyžaduje nepříjemně velkou sílu, vždycky mám strach, ať tu desku byť jenom nenalomím. Ale přečti si nejdříve manuál, jak se chladič montuje, a když budeš postupovat podle něj, můžeš použít tolik síly, kolik budeš potřebovat, a desce neublížíš.

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

no. tak ono to chce trosu odhodlani a nebat se pritlacit... proste zatlaci vsechny 4 plastovy trny drzici chladic do desky dokud necvaknou. deska se prohne

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

jediny co je potreba je je docvakavat stejne jak kdyz se dotahuji sruby pri vymene kola na autu - do krize. napred dva protejsi (pres uhlopricku) a potom ty dalsi dva...

a jak rika ICE, tlacit dokud necvaknou

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Diky za rady, snad to nebude problem! Ted jsem koukal a vsechno co jsem si objednal uz maji skladem, vyjma te grafiky. Nemeli tu desku a vetracek. Tak jsem zvedav kdy tu kartu budou mit, popravde uz se nemuzu dockat :-)

Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od ICEBOSS Zobrazit příspěvek
    no. tak ono to chce trosu odhodlani a nebat se pritlacit... proste zatlaci vsechny 4 plastovy trny drzici chladic do desky dokud necvaknou. deska se prohne
    No právě, ona se prohne...:-) To je na tom to nepříjemné, ale už jsem pár chladičů osazoval, ten počáteční strach ze zatlačení už je dávno pryč.:-)

Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456

Podobná témata

1. Problémy s PC (HW/SW): Serverové ram do desktopu
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 28-04-2014, 09:51
  2. Postavení PC v pokoji
    Od souteh v sekci Volná témata
    Reakcí: 36
    Poslední příspěvek: 26-07-2011, 23:19
  3. Postavení nového PC do 40k