Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: prosba o radu - autostart PC

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

ahojky chtěl bych poprosit o radu někdy se mi spustí počítač sám od sebe ,někdy to udělá když pc vypnu tak během chvilky cca 30sekund se spustí znovu ,někdy to udělá třeba po několika hodinách.Není to ale pokaždé,myslel jsem jestli není něco nastavené jako naplánované ale nikde jsem nic nenašel abych si byl jistý že se mi to nespustí musím pc vypnout úplně (vzadu na skříni pc) poradí mi někdo prosím čím to je a jak to mám odstranit ?žádný vir jsem nenašel.díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

nezda se ti ze si v trochu spatne kategorii?

jak dlouho to PC takto blbne? je to nove nebo stare PC? co to je vubec zac? jaky v tom PC je zdroj (hlavne znacka?)
    podivej se do nastaveni biosu, jestli tam neni nejake zapinani klavesnici nebo nejake wake up events

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Napis aspon typ desky a zdroje .. nejlepe celou sestavu. Osobne bych sazel na vadny zdroj nebo nejakou haluz v biosu.

1. Flashni bios na desce. (pokud vis co to je a jak se to dela pokud ne nechej to radeji udelat nekoho kdo vi o co go)

2. Nech si u nekoho promerit zdroj (pokud mas znacku zdroje EC zauvazuj spis nad koupi noveho zdroje treba znacky fortron)

EDIT: Sakra ten mech je dneska rychlej ze by nuda na prednaskach?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Typujem, že máš v BIOS-e nastavené zapnutie po výpadku napätia. V takom prípade sa jedná o veľmi krátky výpadok a PC zareaguje...

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

To bych tipl na aktivní Wake-on-LAN. Mrkni do BIOSu, jestli to tam nemáš, a kdyžtak to vypni.

eraser

Niečo podobné som veľmi dávno riešil a má pocit, že to súviselo s LAN, pričom sa mi zdá, že dané PC nemalo v BIOSe aktivovanú položku wake-on-lan. Preto by som vyskúšal PC kompletne odpojiť od siete a taktiež nie je na škodu skontrolovať položky v BIOSe, ktoré tu borci spomínajú.

Podobná témata

1. Prosba o radu - problÉm s notebookem
    Od Dompikus v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 09-09-2013, 15:51
  2. LCD: Výběr LCD- prosba o radu
    Od pepos01 v sekci Monitory
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 21-03-2009, 14:14
  3. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 13-08-2008, 13:46