reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s Hercules Fortissimo IV a mikrofonem

Hrubo (17)|20.8.2006 22:40
Zdravím...mám takový problém, který se snažím řešit delší dobu a nedaří se mi... Mám nově zvukovou kartu Herkules Gamesurround Fortissimo IV, ve které mám zapojený mikrofon.. Problém je v tom, že mě lidi se kterýma se snažím bavit /přes teamspeak, nebo skype/ prakticky vůbec neslyší, ačkoliv mám všechny nastavení mikrofonu na maximum. Je to rozhodně zvukovou kartou, jelikož co jsem četl diskuze tak nejsem sám komu to tato karta dělá... Byl bych rád, kdyby se ozval nějaký člověk, který se s tímto problémem setkal a vyřešil ho... Díky [email]hrubom@seznam.cz[/email]
ICEBOSS (3435)|21.8.2006 08:51
ahoj,
mel jsem hercules digifire a taky mi to nejak blbnulo. co jsem nahral bylo OK, ale kamos me slysel jak pres plechovou zed. nakonec to vyresil SB 128 PCI za 70 Kč na ktery jsem prepnul ve voknech zaznam a od te doby jsem mel pokoj jak od divne fungujiciho mikrofonu, tak od zpetne vazby :-D
Hrubo (17)|21.8.2006 09:13
[QUOTE=ICEBOSS]ahoj,
mel jsem hercules digifire a taky mi to nejak blbnulo. co jsem nahral bylo OK, ale kamos me slysel jak pres plechovou zed. nakonec to vyresil SB 128 PCI za 70 Kč na ktery jsem prepnul ve voknech zaznam a od te doby jsem mel pokoj jak od divne fungujiciho mikrofonu, tak od zpetne vazby :-D[/QUOTE]


Ahoj.. díky za odpověď..já mam momentálně taky zapojenou integrovanou zvukovou kartu navíc kterou využívám jen pro mikrofon...je to sice nahlas, ale kvalita je otřesná... Nicméně takhle se mi to do budoucna řešit nechce...Mám pocit, že musím mít u toho Fortissima něco špatně nastavenýho, protože takhle je ten mikrofon absolutně nepoužitelný a v při takovéto funkci bych ho v prospektech ani neuváděl.