reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Xerrog_EV01

Xerrog (13)|31.10.2007 18:35
Xerrog_EV01
Amie FINAL.jpg
P@pi (1519)|31.10.2007 19:04
Mohu poprosit autora o psd? Pokud se ho nechce autor zdarma vzdávat, prosím o screenshoty z tvorby.

Můžete i soukromě např. na buchtickysesodo at centrum.cz. Napište sem jestli jste něco poslal.
Neberte si to jako osobní útok.
Karel Polívka (1485)|31.10.2007 19:10
Na něco v tomto duchu jsem právě čekal (u wallpaperu P@piho mi chyběla nějaká ta mechanická část :-)).

Jinak by mě docela zajímalo, jakým způsobem jste to vytvářel, protože předpokládám, že ta mechanická část je jen vložený obrázek - který ale až moc dobře odpovídá tomuto účelu. Můžete se pls podělit o nějaké zdrojové materiály použité při tvorbě?

Jinak zejména ta pravá část obličeje je povedená - jako celek to na mě působí dobře, akorát když se zaměřím na jednotlivé detaily, tak na mě působí "nepřirozeně" (tento výraz zejména v tomto případě dostává nový rozměr).
P@pi (1519)|31.10.2007 19:17
No já to ani nemám ze zvědavosti, ale spíš jestli to není celé zkopčené. Tímto absolutně nechci snižovat Xerrogovi schopnosti, ale na fotce je podpis (vypadá to jako com.ua, což je ukrajinská národní doména). Samozřejmě nebudu procházet celý deviant, jestli to tam náhodou není, takže bych prosil o nějaký jasný důkaz, že jste to opravdu dělal a že máte jen vypůjčený podklad odněkud jinud :).

Jinak vynikající nápad, sám bych lepší nevymyslel :D.

EDIT: opakuji, že to není útok, ale jen obrana proti plagiátům
Xerrog (13)|31.10.2007 20:08
Ano, a já jsem očekával toto obvinění, proto dokumentuji svou práci a mohu dokázat pravost své tvorby. Ačkoli přiznávám, že je to fotografie dívky, patřičně upravená. Celá práce je dělána čistě v Adobe Photoshop SC2. Rád poskytnu materiály, pro důkaz, Vy si řekněte způsob, např email. (P@pimu zasílám psd)
Jen doufám že bude dodržena serioznost a materiály poslouží pouze pro důkaz pravosti.
Nettle (128)|31.10.2007 20:19
No ja znam Xerroga osobne a mohu s jistotou prohlasit ze je to jeho vlastni tvorba!
boboco (1987)|31.10.2007 20:26
věřím, že se jedná o vlastní tvorbu, proto mám pouze slova chvály - opravdu pěkná práce. Škoda jen rozlišení, boboco potřebuje 1920x1200 (1680x1050):inlove
Xerrog (13)|31.10.2007 20:41
To: Nettle, boboco: Dik za podporu, co se rozlišení týče, jelikož jsem z těch kteří ještě stále civí do klasické, 3:4 lampové obrazovky, tak tomu i přispůsobuji své projekty. Mohu slíbit že až se jednou zaleskne na 16:9 lcd, budu tvorit širokoúhle.

To P@pi: email jsem poslal, nicméně můj email se s tím vzheledem k 43Mb velikosti neak nepopral, takže pro případ že by nic nedošlo, založím ftp, kde bude možnost si psd stáhnout.
Xerrog (13)|31.10.2007 20:56
FTP s originálním psd projektu je volně ke stažení:
adress: 89.111.89.230
user: xerrog
heslo pošlu soukromou zprávou.
Karel Polívka (1485)|31.10.2007 21:28
Právě jsem se na zdrojový soubor díval a mohu jen dodat, že o původu není pochyb. Kolik času Vám to zabralo? Těch úprav je na tom více, než jsem čekal... a líbí se mi to čím dál tím více :-).

Každopádně ta pravá část s "ještěřím" okem je nejlepší :thumb (akorát ještěři nemají srst :-))

Jen takový dotaz k zamyšlení - ta mechanická část má znázorňovat vnitřní konstrukci celého těla s tím, že je v levé části obličeje pouze poškožené, nebo se má jednat o opravu poškozeného biologického těla mechanickým implantátem? :-)

Jinak když se tak na tu mechanickou část dívám pozorně, tak to vypadá jako tříhlavý stojánek používaný při pájení pro držení součástek (nemůžu si vzpomenout, jak se mu říká) :-))).
Xerrog (13)|31.10.2007 21:47
Jsem rád, že je to vyjasněno. Nebudu nic popírat, trvalo mi to dlouho, pracoval jsem na tom 3 dny, denně tak 5 - 7 hodin.
Tak mělo by to znázorňovat evoluci lidstva, tudíš podle Darwinovy teorie, přes lidoopy, což znázorňuje pravá část obličeje, přes lidi, jak je známe dnes, až po potenciální mechanické implantáty v budoucnu, což je levá část. To by měla být celková myšlenka.
"Ještěří oko" věřte, nebo ne, bylo vytvořeno kombinací oka šimpanze a oka lidského, stejně tak jako srst na pravé části obličeje je taktéž šimpanzova.
mech13 (5526)|31.10.2007 22:10
hodne dobry:thumb
taky jsem si myslel ze to byla "jesteri" kuze a ne opice... tim se to stalo jeste zajimavejsi;)

rekl bych ze ICE si na tu 965P bude muset kousek pockat (nebo rozsirit svou zonu vlivu i mimo brno)
P@pi (1519)|31.10.2007 22:18
Doufám, že chápeš proč jsem chtěl nějaký důkaz. U uživatele, který má první post, hodí sem obrázek a tím to hasne jsou pochyby na místě.

Můžu poprosit o to heslo, chtěl bych se podívat jakou technikou jsi to dělal, resp. jestli máš podobný postup jako já? Zůstane to u mě, nemám důvod to nějak šířit ;).

Btw nezapomínejte na brašuli tgfh, ten model dal časově určitě mnohem víc práce :).

Jinak já jsem ten můj podobný obrázek dělal asi cca 4 hodiny. Měl jsem na tom zamakat víc :mistake.

Jinak moc pěkné a doufám, že zůstaneš u nás na foru/serveru. Nerad bych aby padaly odměny do rukou "cizinců" :D.
Black tgfh (143)|31.10.2007 22:28
Musím se přiznat, že ze začátku jsem měl stejný dojem z toho jako ostatní. no jako že je to nějakej podfuk. Ale není.. a to je dobře :)... snad uvidíme pořádnou bodovou přestřelku... bude to dobrý souboj.. :slug:slug
Jinak fakt pěkná práce... :thumb
tgfh (2985)|31.10.2007 22:46
Ta práce je úžasná, opravdu skvělá, není co dodat, prostě klobouk dolů.
Strašně mě potěšilo, že tady přibyl další obr. do soutěže, jak řekl brácha, bude krutý fest zajímavý boj...a to doslova.

anketu můžete pojmenovat "masakr na shw" :D:D:D
boboco (1987)|31.10.2007 23:09
Také jsem neodolal, požádal o heslo a do PSD nahlédl. Ach jo, kdybych takhle ovládal Photoshop...:)

Ještě jednou - opravdu skvělé a oceňuji jak provedení, tak nápad:slug
tgfh (2985)|31.10.2007 23:14
Na nápadu mnohdy záleží víc než na provedení a nápad je tady opravdu skvělý.
Xerrog (13)|31.10.2007 23:53
Tolik chvály na můj hrob, to se nečte špatně :)
Ftp vypínám, účel splnilo...
boboco (1987)|1.11.2007 01:26
[QUOTE=Karel Polívka;58329]Jinak když se tak na tu mechanickou část dívám pozorně, tak to vypadá jako tříhlavý stojánek používaný při pájení pro držení součástek (nemůžu si vzpomenout, jak se mu říká) :-))).[/QUOTE]
Je to určitě on, mám ho doma a myslím že se mu říká celkem příhodně - třetí ruka:)
ICEBOSS (3435)|1.11.2007 09:39
1. si me nastval, protoze jsi na posledni chvili prihodil 2 wallpapery :thumbdown
2. budu hlasovat pro tenhle wallpaper :thumb :D
delaware (4)|24.11.2007 21:24
Smekam. Myslenka dokonala, provedeni snad jeste lepsi! Neni co dodavat. :)