Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 8 z 8 PrvníPrvní ... 678
Zobrazené výsledky: 106 až 113 z 113

Téma: Aku distribuciu linuxu pouzivate?

Občasný diskutér Avatar uživatele Martin_kukis
    Registrace
    Mar 2008

Ubuntu (Debian) a Gnome ale bohužel jen na notebooku a na servrech Solaris,Redhat a CentOS.
    Jinak na čumění na telku tak widle USB tuner Genius jsem nedokázal na ubuntu rozběhat a to mě príjde že je na to nejlepší ...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

Tři disky, tři operační systémy :-D

Ale k otázce. Debian - KDE

jinak používám na hry Windows XP (ne vše se mi rozjíždí v emulatorech bez problému) a Windows 7 RC (testování a zvykání) :-) ale na tuxíka nedám dopustit! A v celku jsem zvědavej co s tím linuxackým jádrem provede Google u toho svého nového systému.

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od Martin_kukis Zobrazit příspěvek
    USB tuner Genius jsem nedokázal na ubuntu rozběhat a to mě príjde že je na to nejlepší ...
    A co kompilace jádra? Nic?

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jan 2009

já používám ubuntu+gnome... a naopak se snažím od windows utecét... protože kontrola všech disků při každém spuštění počítače... zhroucení registru windows každé 3 měcíse, zhroucení windows každý půl roku atd. už mě fakt nebaví a hlavně pro programování je to absolutně systém na hovno... něco si nainstaluji a pak zjistím, že polovinu konfigurace smazal obnovou registrů o kterou jsem ho nežádal

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od petr.svec Zobrazit příspěvek
    já používám ubuntu+gnome... a naopak se snažím od windows utecét... protože kontrola všech disků při každém spuštění počítače... zhroucení registru windows každé 3 měcíse, zhroucení windows každý půl roku atd. už mě fakt nebaví a hlavně pro programování je to absolutně systém na hovno... něco si nainstaluji a pak zjistím, že polovinu konfigurace smazal obnovou registrů o kterou jsem ho nežádal
    Absolutní demagogie. Ale na tvůj příspěvek si asi udělá názor každý sám.

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Demagogie (z řeckého ?????, démos = „lid“ + ?????? agógos = „vůdce“) je dnes působivé a klamné řečnické vystupování, využívané k získání vlivu, politické podpory a moci zejména v demokraciích. Místo věcného zdůvodňování působí hlavně na předsudky a emoce posluchačů, k čemuž slouží polopravdy, primitivní a překroucené argumenty, falešné sliby, vyvolávání strachu a podobně.

Proč? Nechci se nikoho zastávat, ale pro vývoj se windows opravdu nehodí. Z tohoto důvodu používám Linux a za celou dobu co ho používám jsem neměl jediný důvod ho přeinstalovat. Což se o Windows rozhodně říct nedá. A pro vývojáře to není práce na jeden den.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Martin_kukis Zobrazit příspěvek
    Ubuntu (Debian) a Gnome ale bohužel jen na notebooku a na servrech Solaris,Redhat a CentOS.
    Jinak na čumění na telku tak widle USB tuner Genius jsem nedokázal na ubuntu rozběhat a to mě príjde že je na to nejlepší ...
    Ubuntu 9.04 64 bit a to včetně TV (USB tuner MSI Digivox DUO. Posledních asi půl roku funguje jeden tuner ihned druhý jen při instalaci - musí se provádět při každém update jádra, třeba ti to pomůže:

Kód:
    sudo apt-get install mercurial linux-headers-$(uname -r) build-essential subversion gcc make dvb-utils
    wget http://www.otit.fi/~crope/v4l-dvb/af9015/af9015_firmware_cutter/firmware_files/4.95.0/dvb-usb-af9015.fw
    sudo cp dvb-usb-af9015.fw  /lib/firmware/
    hg clone http://linuxtv.org/hg/~anttip/af9015
    cd af9015
    make
    sudo make install
    Jako obslužný program používám Kaffeine, možná kvůli němu při dalším update přejdu na KDE

Nováček
    Registrace
    May 2006

zacal sem na Fedore (vyuka na skole). pak centos(coz je taky fedora{RHE}). Malou chvilku Ubuntu. A pak sem objevil Freebsd a uz 3 rokem na nem jedu. Jak na NB a PC doma, praci. Ale to je jine tema. Tady se bavime o Linuxu ...

Strana 8 z 8 PrvníPrvní ... 678

Podobná témata

1. LCD: Jake rozliseni monitoru pouzivate?
    Od cuaron v sekci Monitory
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 11-08-2012, 16:54
  2. Aky Windows pouzivate a preco?
    Od pegy v sekci OS Windows
    Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 19-09-2009, 10:56
  3. Jaky pouzivate Způsob zobrazení témat?
    Od mech13 v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 24-05-2008, 20:30
  4. Jaky prehravac pouzivate?
    Od cool.user v sekci Audio
    Reakcí: 72
    Poslední příspěvek: 09-05-2008, 09:40
  5. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 28-03-2008, 16:52