Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 90

Téma: Need for Speed ProStreet

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Ono je to možná tím, že já od té hry skoro nic neočekával - po obrovském zklamání z Carbonů jsem byl vůči novému dílu NFS nedůvěřivej. Ale vypadá to dobře, uvidím jaká bude plná verze, demo toho moc neprozradí...
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele xSten19
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od boboco Zobrazit příspěvek
    Ono je to možná tím, že já od té hry skoro nic neočekával - po obrovském zklamání z Carbonů jsem byl vůči novému dílu NFS nedůvěřivej. Ale vypadá to dobře, uvidím jaká bude plná verze, demo toho moc neprozradí...
    No jenom dva závody a ty auta se nějak divně ovládají ale na to si de zvyknout no uvidíme jediný co se mi líbí tak ej jak odfukoval BOV u GTR to byl gut jako PUNTO GT

Starousedlík SHW Avatar uživatele first.indian
    Registrace
    Jul 2006

Po dohrani ktere zabere sotva par minut jsou moje dojmy nasledujici...
    Obtiznost - naprosto jednoducha. Dojet zavod na nejvetsi obtiznost neni zadny problem.
    Grafika - cekal jsem vic - alespon je to mene narocne a muzu hrat v 1920x1200 (konecne dali do nejakeho NFS podporu wide rozliseni v Most Wanted to treba nebylo...)
    Zvuk - tomu nemam co bych vycetl... Hudba dobra, zvuky taky ok.
    Ovladani - Hral jsem jen na klavesnici jako vsechny predchozi dily a prislo mi to takove "tuhe" Ale je to prizpusobeno povaze cesty. Trat muzete z 95% projet pod plnym plynem. Zatacek je minimum a kdyz uz tak jen mirne.
    Destrukce aut je spis jen pro to aby si splnili vyvojari dalsi nutnou vec co v zavodni hre dnesni doby ma byt. Auto se sice znici ale ne zrovna realne... Kdyz uz udelam 5 otocek pres strechu tak bych alespon ocekaval nekde skrabanec nebo praskle sklo... a ne jen otevreny kufr a kapotu.

Osobne pro je pro me hra zatim zklamani. Vic jsem se bavil pri hre FlatOut2, ktera navic dosahuje mnohonasobne nizsi ceny nez NFS...

EDIT: K tomu ovladani. Tak jsem zkusil dat jeste uplne nejmensi detaily FPS se vyhouplo misty az nad 100 a hned to bylo lepsi. Po par odjetych zavodech jsem si zvykl a pohoda. Mozna to nebude zas tak hrozne
    Naposledy upraveno uživatelem first.indian: 03-11-2007 v 22:33

Pravidelný diskutér Avatar uživatele SpeedFilip
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od first.indian Zobrazit příspěvek
    Po dohrani ktere zabere sotva par minut jsou moje dojmy nasledujici...
    Obtiznost - naprosto jednoducha. Dojet zavod na nejvetsi obtiznost neni zadny problem.
    Grafika - cekal jsem vic...
    Ovladani - Hral jsem jen na klavesnici jako vsechny predchozi dily a prislo mi to takove "tuhe" Ale je to prizpusobeno povaze cesty. Trat muzete z 95% projet pod plnym plynem. Zatacek je minimum a kdyz uz tak jen mirne.
    TO FIRST.INDIAN
    Obtiaznost : Ved NFS je arkada (aspon posledne 4 diely)
    Grafika: EA chce zarobit preto tie nízke hardwarove naroky, ved keby to islo len na dvojadrovych pc s 8800 grafikou tak by to vela ludi nekupilo.
    Kvantita na ukor kvality
    Hudba : Najlepsi soundtrack jednoznacne UNDRGROUND 2
    Ovladani: Tak dufam ze nebude cela hra na jednej trati
    Cena: Povedzme si pravdu kto si to kupi ? (okrem PS3 )

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od first.indian Zobrazit příspěvek
    Jeste je tam jedna trat (okruh na 2 kola) a ten urcite z 95% pod plnym nedas....

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele elpsycho
    Registrace
    Nov 2006

Edit: Snažil jsem se na tom hledat pozitiva ale je to prostě brak. Já chci NFS Porsche s lepší grafikou, ne závody přestrojených motorových člunů, určené pro děti od 3 do 10 let
    Naposledy upraveno uživatelem elpsycho: 05-11-2007 v 00:56

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Na tomto nastavení dávala má X1950Pro na Q6600@3GHz při 4GB RAM cca 23FPS, takže na hraní nic moc.

Obyvatel SHW Avatar uživatele ...No...Name...
    Registrace
    Aug 2007

Tak na takovéhle nastavení to zdrovna nehraju,ale to mi zatim moc nevadí...Po několika minutovém dokončení dema sem byl ale docela zklamán tou "obtížností" soupeřů pod volbou KING.Je to opravdu jednoduché...Ovládání podle mě nemá chybu...zatačení neni tak prudké jako u starších NFS,s Juiced 2 radši ani neporovnávám...Zvuk mi příde hodně reálnej...i to pískání pneu při rozjezdech.Jediných páv věcí co se mi na demu nelíbí...Kouř od pneumatik mi příde takovej divnej....A to nereálný demolování auta bych si dokázal odpustit...

Registrace
    Nov 2006

Já třeba zjistil, že v závodě na 2 kola můžu projíždět zatáčky větší rychlostí na vyšší převodový stupeň, dejme tomu trojka jde točit plácnu asi do 150, danou zatáčku projedu na trojku maximálně ve 135km/h, motor jako by nechtěl táhnout, auto se tam taktak skládá, ale na čtverku ji projedu ve 150...Moc sem to nepobral

Starousedlík SHW Avatar uživatele Klingacikx
    Registrace
    May 2007

Ja som tam pri tom výbere obtiažnosti pochopil tak že je to len ovládanie auta tj. brzdový asistent, pomoc pri držaní stopy,...
    to by môhlo vysvetľovať čo písal ELPSYCHO, hra sama uberie v zákrute plyn.

Registrace
    Nov 2006

To zní pravděpodobně. Je ovšem dementní, že ty stabilizace nejdou vypnout.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

mám amd athlon 64 3500+Venice 2.2Ghz a ramky 1O24MB a grafiku 7600GS 256MB má takt jádra stejný ja 7600GT 560MHz ale ram 2x4OOMHz jenom a moc mě to nejede to nfs prostreet demo jen tak na 640x480a na low detaily a ještě se to kouše ta hra nevím čím to múže být že ta hra vůbec nejede mělo by to jet tak na 800x600 v pohodě ne třeba jestli to není špatně stáhnutý demo nebo starý ovladače poradte mi ,zdroj mám hodně silný a uvažuji o koupi do této sestavy geforce 88OOGT 512 MB utáhla by to tato sestava ? díky za rady .

Starousedlík SHW Avatar uživatele Klingacikx
    Registrace
    May 2007

Ja byť tebou tak pretočím procesor aspoň na 2.6Ghz dokúpim 1GB RAM ale tá grafika už nestačí treba kúpiť aspon 3850 a viac ti netreba...

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

To sekani hry maj lidi i na daleko silnejsich sestavach, imho to demo nebude uplne optimalizovany. Uvidime, jak na tom bude plna hra....

Obyvatel SHW Avatar uživatele xSten19
    Registrace
    Jun 2007

Tak Hraju NFS PS je to hrůza seká se to i když to dávam na nejiniší i na nevyší detaily je to šílený mam AMD X2 4800+, 2GB RAM DDE2 , X1950PRO 256MB a je to strašný.

Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Need for Speed Most Wanted
    Od Aytech v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 15-12-2007, 22:28
  2. speed fan
    Od Teslak v sekci Chlazení
    Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 12-11-2007, 19:55
  3. Please Reselect CPU Speed