Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 90

Téma: Need for Speed ProStreet

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od xSten19 Zobrazit příspěvek
    Tak Hraju NFS PS je to hrůza seká se to i když to dávam na nejiniší i na nevyší detaily je to šílený mam AMD X2 4800+, 2GB RAM DDE2 , X1950PRO 256MB a je to strašný.
    Plnou hru? Warez???
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele xSten19
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od husky14 Zobrazit příspěvek
    Plnou hru? Warez???
    jj plnou ale to warez to nevim co je

Registrace
    Jun 2007

....ale to warez to nevim co je
    Spravne, tak to ma byt...

Registrace
    Jun 2007

Spravne, tak to ma byt...
    Sakra nedělej si ze mě srandu co to je tak poradí někdo ??

Registrace
    Jun 2007

Warez je stahovani pres torrenty nebo treba DC, napr. z Piratebay, Rapidshare, ruznych warfor atd..... uz? a nedelej, zes to nikdy neslysel
    Naposledy upraveno uživatelem husky14: 15-11-2007 v 22:35

Starousedlík SHW Avatar uživatele first.indian
    Registrace
    Jul 2006

Warez je stahovani pres torrenty a DC, treba Piratebay, Rapidshare, ruzny warfora atd..... uz? a nedelej, zes to nikdy neslysel
    OT: A to se do neceho strka nebo k cemu je to dobre?

Po par pokusech hrani NFS PS musim uznat ze 30FPS je minimum na tuto hru jinak se to neda ovladat.

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Svethardware skýtá obrovské množství funkcí a informací. Jednou z mnoha těchto funkcí je náš slovník a jeho fulltextový vyhledávač. Do té bílé kolonky stačí napsat slůvko, případně několik slůvek oddělených mezerami, jejichž význam není objektu mezi židlí a klávesnicí zcela objasněn. Po stisknutí klávesy Enter nastvává okamžik pravdy a to doslova, neboť od objasnění vepsaného pojmu vás dělí pouhopouhé milisekundy, případně sekundy (v závislosti na rychlosti vašeho připojení).

http://www.svethardware.cz/slovnik/w#warez

Pokud to někdo vezme jako urážku, budu to brát jako urážku objektu mezi mou židlí a klávesnicí

...jinak doporučuji vrátit se k diskuzi o hře a nikoliv o způsobu jejího opatření.

Registrace
    Jul 2006

to Boboco: Sir yes sir

Ruznorodost prostredi je tak mizerna ze se mi z toho chce Kde jsou ty projizdky Alpskymi serpentinami, zasnezenymi kopci, mestem s tovarenami ci malebnymi vesnickami za podzimu z NFS 5??? To jako nedokazou vymodelovat nic jineho nez trapnou poust a betonovou plochu + sem tam kus neceho zeleneho?
    Naprosto nedomyslene je taky to ze kdyz si usetrite nejake penize a radne vylepsite nejake auto hned na zacatku tak ho nemuzete pouzivat protoze by vas to zruinovalo. (vysvetleni: mate lepsi auto tudiz spada do vyssi kategorie = da vam to lepsi soupere takze se musite snazit stejne jako kdyz mate slabe auto a slabe soupere, takze se s nejvetsi pravdepodobnosti nevyhnete narazu, ale ouha... oprava takto vylepseneho auta uz nestoji 500 ale treba 5000 ale za vyhru stejne dostanete nejakych smesnych 1000 takze i kdyz vyhravate tak s takovym vylepsenym autem jdete za chvilku do bankrotu) Takze je asi nejlepsi si udelat auto treba nizsi kategorie a s tim jezdit = levne opravy. Fakt uzasne met v garazi nadupane auto a vedet ze s nim nemuzu vyjet abych ho nahodou neskrabnul

Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od boboco Zobrazit příspěvek
    Svethardware skýtá obrovské množství funkcí a informací. Jednou z mnoha těchto funkcí je náš slovník a jeho fulltextový vyhledávač. Do té bílé kolonky stačí napsat slůvko, případně několik slůvek oddělených mezerami, jejichž význam není objektu mezi židlí a klávesnicí zcela objasněn. Po stisknutí klávesy Enter nastvává okamžik pravdy a to doslova, neboť od objasnění vepsaného pojmu vás dělí pouhopouhé milisekundy, případně sekundy (v závislosti na rychlosti vašeho připojení).

http://www.svethardware.cz/slovnik/w#warez

Pokud to někdo vezme jako urážku, budu to brát jako urážku objektu mezi mou židlí a klávesnicí

...jinak doporučuji vrátit se k diskuzi o hře a nikoliv o způsobu jejího opatření.
    jo vpoho neberu to jako urážku jen na okraj asi je chyby mezi křeslem a klávesnicí a stou hrou nevim co amm dělat asi jí vrátím to asi nepude no skusim to ještě na HD3870 pokud to bude dělat dál poletí z okna

Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od first.indian Zobrazit příspěvek
    to Boboco: Sir yes sir

Ruznorodost prostredi je tak mizerna ze se mi z toho chce Kde jsou ty projizdky Alpskymi serpentinami, zasnezenymi kopci, mestem s tovarenami ci malebnymi vesnickami za podzimu z NFS 5??? To jako nedokazou vymodelovat nic jineho nez trapnou poust a betonovou plochu + sem tam kus neceho zeleneho?
    Tak tohle bylo i demu, to chces rict, ze tam nic jinyho neuvidim Plnou hru jeste nemam a tak nejak z tech rozporuplnych reakci ani nevim, jestli do ni pujdu (ani neverim, ze to pisu, ja takovej vyznavac NFS a CMR ).... Navic ted jsem docela unesenej z COD4

Tak kdyby nekdo chtel a mel chvilku casu, muzete me prosim presvedcit, ze novy NFS nejsou tak spatny a ze nakonec nebudu litovat (i kdyz po Carbonech asi uz nikomu neuverim) chjo, zlata NFS3, NFS5, zlaty Undergroundy....

Registrace
    Jul 2006

Tak tohle bylo i demu, to chces rict, ze tam nic jinyho neuvidim Plnou hru jeste nemam a tak nejak z tech rozporuplnych reakci ani nevim, jestli do ni pujdu (ani neverim, ze to pisu, ja takovej vyznavac NFS a CMR ).... Navic ted jsem docela unesenej z COD4
    Tak treba CoD4 originalky nelituju tam ten MP stoji za to a kdyz uz sice hru dohrajete za 5-6 hodin tak v MP stravite mnohonasobne vice casu.
    Kdybych jeste dostaval nejake darky na Vanoce tak bych byl urcite radsi z CoD4 nez z NFS PS... S NFS PS bych pockal na nejake ty recenze. Treba to nebude zas tak hrozne jak to na prvni pohled vypada. Ale zatim me to nejak extra nebavi.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele SpeedFilip
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od first.indian Zobrazit příspěvek
    Tak treba CoD4 originalky nelituju tam ten MP stoji za to a kdyz uz sice hru dohrajete za 5-6 hodin tak v MP stravite mnohonasobne vice casu.
    Kdybych jeste dostaval nejake darky na Vanoce tak bych byl urcite radsi z CoD4 nez z NFS PS... S NFS PS bych pockal na nejake ty recenze. Treba to nebude zas tak hrozne jak to na prvni pohled vypada. Ale zatim me to nejak extra nebavi.
    Recenzie uz su a niesu nic moc, mne ako zarytemu fanusikovi NFS to nevadí

PC recenzie

* » 1UP (8,0/10)

PS2 recenzie

* » Gamespot (6,5/10)

PS3 recenzie

* » 1UP (8,5/10)
    * » IGN (6,8/10)
    * » Yahoo Games (4,5/5)

Wii recenzie

* » Gamespot (6,5/10)

Xbox 360 recenzie

* » 1UP (8,5/10)
    * » Gamespot (7/10)
    * » IGN (6,8/10)
    * » TeamXbox (9/10)
    * » BonusWeb (70%)
    * » Yahoo Games (4,5/5)

Nováček
    Registrace
    May 2006

Nevim jestli ProStreet byl zrovna trefou do cerneho, zda se mi ze jsou i lepsi ze serie NFS
    Kazdopadne nemuzeme mu upirat i nektere jeho svetle stranky

Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Kubikk Zobrazit příspěvek
    Kazdopadne nemuzeme mu upirat i nektere jeho svetle stranky
    Tak pis, co se ti libi/nelibi, pocity, kouse se ti to (konfigurace PC).... ja porad nevim, jestli tu hru chci kupovat

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

tak mám Athlona 64 35OO+ @ 2.2Ghz zatím nepřetaktovaný procák a ramky samsungy 1024MB DDR rychlejši než některý DDR2 a grafickou kartu nVidia Geforce 7600GS 256MB něco jako husky14 :-) a jede mě nfs prostreet demo, ale ještě to nemají stejně doladěný na 1024x768 všechno sice na low detaily na pěkných 22FPS dá se to hrát :-).ale když si koupím pořádnej chladič mám vyhlídnutej AC Freezer 64 pro, mohlo by mě to pomoci na přetaktování procesoru nemá cenu do socketu 939 vrážet další peníze že? souhlasíte se mnou, možná leda jinou grafickou kartu třeba 88OOGT za slušných 4800Kč bez DPH a ještě ramky dokoupit 1GB , ale nevím jestli by mě to utáhl pc mám zdroj seasonic S12 430W.díky
    Naposledy upraveno uživatelem okounek: 20-11-2007 v 18:33

Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Need for Speed Most Wanted
    Od Aytech v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 15-12-2007, 22:28
  2. speed fan
    Od Teslak v sekci Chlazení
    Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 12-11-2007, 19:55